Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Mezinárodní vztahy

Mezinárodní projekty

Mezinárodní visegradský fond

Citizen Science in the Carpathians: Building capacities of protected areas managers in adopting innovative tools – garant Mgr. Matyáš Adam, Ph.D.

Budování spolupráce s Molde University College v Norsku – Høgskolen i Molde (2017) 

V dubnu roku 2017 jsme prostřednictvím Norských fondů (EEA) zrealizovali projekt, díky kterému jsme se podívali do norského města Molde, na tamní Molde University College – Høgskolen i Molde. Cílem spolupráce bylo navázat a rozvíjet vzájemný kontakt a získat poznatky z výuky logistiky. Následovala návštěva norské delegace do České republiky, Zlína, a Uherského Hradiště, kde byli norští kolegové slavnostně přivítáni starostou města Uherské Hradiště, Stanislavem Blahou. 

Jak obě návštevy probíhaly se můžete podívat zde.

Prohloubení spolupráce s Molde University College v Norsku – Høgskolen i Molde (říjen 2017) 

V druhé polovině měsíce října organizovala naše fakulta poznávací zájezd do Prahy pro bakalářské studenty logistiky z partnerské Molde University College v Norsku – Høgskolen i Molde. Akce navazovala na projekt uskutečněný prostřednictvím Norských fondů a také na vzájemné návštěvy obou partnerských škol, které proběhly v dubnu letošního roku. FLKŘ se postarala o zajištění dopravy a celého doprovodného programu. Během návštěvy tak naši zahraniční kolegové stihli například navštívit známé společnosti ŠKODA Auto a.s. nebo LINET spol. s.r.o. Jak byli s výletem do České republiky naši norští kolegové spokojeni, si můžete přečíst v článku, který vyšel v tamním studentském magazínu HiMolde. 

Fakulty a součásti

Zavřít