Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Fakulty a součásti Otevřít navigaci

O fakultě

Fakulta logistiky a krizového řízení

Přemýšleli jste někdy, co byste dělali, kdybyste se ocitli v mimořádné situaci? Chtěli byste zjistit, co obnáší práce policistů, hasičů, záchranářů? Zajímá vás, jak je zabezpečen provoz jaderné elektrárny? Kdo jsou lidé, kteří umí zabránit obrovským nehodám, řídit velké a nebezpečné projekty, nebo rozhodovat o tom, jak využít obnovitelné zdroje energie? Pár věcí je jasných. Takoví lidé studují u nás, v budoucnu je čeká kvalitní uplatnění a každý z nich si otázku „what-if“ často pokládá. Pokud se k nim chcete připojit, našli jste to správné útočiště pro vaše další životní kroky.

Z křižovatky automaticky řízené semafory vyjíždíte na zelenou, v autě vás chrání airbagy a při případném příjezdu k dopravní nehodě odemykáte telefon pomocí otisku prstu, abyste mohli zavolat tísňovou linku nebo zapnout aplikaci s lokací vaší současné polohy na mapě. Aniž byste si to uvědomovali, každý den se staráte o bezpečnost sebe i ostatních. A každý den se pohybujete v prostředí, které vás může nejen různě ovlivňovat, ale i ohrozit. To dokazuje, že uplatnění  našich studentů je velmi pestré. Ještě než dostudují, mají možnost získávat zkušenosti na praxích, exkurzích nebo v laboratořích. Výjimkou není ani možnost vycestovat do zahraničí, poznat nové přátele a zdokonalit své jazykové dovednosti.

A nebojte se. Vysoká škola není jen o hodinách sezení na přednáškách, o nocích strávených nad knihami a o hektolitrech vypité kávy. V Hradišti se budete moci zapojit do studentských projektů, sportovat nebo chodit za kulturou. Díky tomu si svá studentská léta náležitě užijete.

Zavřít

Fakulty a součásti