Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Fakulty a součásti Otevřít navigaci

Propagace

Propagace

Místo, o kterém každý ví. Místo, kde to žije. Místo, kam se studenti rádi vrací, vzpomínají a dýchají zde jeden pro druhého. Takovou fakultu se snaží budovat naše oddělení propagace. To je jejich vize, každodenní úsilí. Tvořit fakultu, která studentům nabídne víc než jen pohodlné zázemí. Mít fakultu s rodinnou atmosférou, kde se každý bude cítit jako doma.

Jejich největším úkolem však je, abyste dostávali ty správné informace, na správném místě, ve správný okamžik a také v přiměřeném množství. Díky nim můžete sledovat veškeré dění na fakultě. Ať už jde o poskytnutí pravidelné dávky emocí na sociálních sítích, nebo třeba zprostředkování informací o možnostech brigád na školních nástěnkách. Od A do Z. Vždy se snaží, abyste byli v obraze.

Tímto ale rozhodně nekončí. Podílí se na organizaci různých aktivit a událostí, které se na fakultě i mimo ni dějí. Z těch nejznámějších, se kterými pravidelně pomáhají, poznáte jistě činnosti jako tvorba Fakultní Revue, pořádání fakultního plesu, nebo Science Café.. Organizačně také zajišťují zajímavé a odborné přednášky s lidmi z praxe, nebo setkání studentů na informačních schůzkách ohledně výjezdů do zahraničí. Cizí jim není ani pomoc při pořádání odborných konferencí. No a nezapomeňme taky na všechny ty letáky, brožury, plakáty, propagační materiály, kampaně, strategie, spoty i posty. O to všechno se naše propagační oddělení stará. Dny otevřených dveří a veletrhy, na kterých se fakulta prezentuje, už se dají považovat za radostné vyvrcholení jejich práce.

Ale co si budeme nalhávat. Bez vás by to pochopitelně nešlo. Součástí tohoto kreativního oddělení se často stávají také studenti, kteří se zapojují do všech možných aktivit. A tak budeme rádi, když přiložíte ruku k dílu. Se svými nápady a nabídkami na pomoc v oblasti propagace nás můžete oslovovat.

Tak se ozvěte, jsme tu přece pro vás!
Výsledky naší práce můžete sledovat třeba na Facebooku, Instagramu, nebo YouTube.

Zavřít

Fakulty a součásti