Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Naše obory

Bakalářské studium

V rámci bakalářského studia lze na naší fakultě studovat studijní programy Aplikovaná logistika, Ochrana obyvatelstva a Management rizik. Celé studium je tříleté a je zakončeno státní závěrečnou zkouškou.

Po rozkliknutí vybraného studijního programu budete přesměrováni na vyhledávač oborů, kde se dozvíte více informací. V případě, že byste se rádi dozvěděli více o konkrétních předmětech, které jsou vyučovány v jednotlivých studijních programech, tak je naleznete ve studijních plánech.

 

Studijní programy:

 

Aplikovaná logistika (prezenční)

Neexistuje firma nebo člověk, který by neřešil logistiku. Nejen běžnou dopravu zboží, ale co třeba strategické zásoby státu, řešení celé dopravní infrastruktury, nebo kompletní plány průmyslové výroby? Optimalizace přísunu surovin, management, ekonomie, informatika,… To vše je logistika.

A proč aplikovaná? Praxe, praxe a zase praxe. Budeš připraven řídit tým lidí a být klíčovou součástí každé firmy nebo organizace.

Více info a e-přihláška >>


 

Ochrana obyvatelstva (prezenční i kombinovaná forma)

První linie. Integrovaný záchranný systém. Koordinace záchranných prací. Psychologie krizových situací. Požární a protichemická ochrana. Likvidace havárií a katastrof. Tady se rozhodně nudit nebudeš.

Za tři roky tě teoreticky i prakticky připravíme na práci v rámci Integrovaného záchranného systému, orgánů krizového řízení, bezpečnostních oddělení podniků, bezpečnostních agentur a dalších.

Více info a e-přihláška >>


 

Management rizik (prezenční i kombinovaná forma)

Být managerem v době klidu a prosperity je celkem brnkačka. Ale co když se něco vyvrbí? Kde jsou nějaké krizové plány? Kdo zachová klid a chladnou hlavu? Nebo ještě lépe – jak nedopustit, aby se vůbec nějaký průšvih stal?

Přesně to je práce pro krizového manažera. Krizové plánování, bezpečnost objektů i osob, ekonomika krizových situací, kybernetická bezpečnost,… Velmi dobré uplatnění najdeš kdekoliv od soukromých firem po státní správu. Jdeš do toho?

Více info a e-přihláška >>


Přijímací řízení a další informace:

Vše se dozvíte na této stránce.

Fakulty a součásti

Zavřít