Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Fakulty a součásti Otevřít navigaci

Praktické informace

Ubytování a stravování

Připravte se na nový začátek, na nové prostředí!

Opouštíte své domovské hnízdo a ochranná křídla rodičů budete mít na blízku spíše jen o víkendech.
Kde ale teď složíte hlavu? Kdo vám navaří? A kde si vyperete?

Jestli má studium v Hradišti nějakou výraznou výhodu, je to bezpochyby dostupnost. Vše je tu totiž doslova na dosah ruky. Máme tu krásný kampus, který je kousek od centra města, ale zároveň přes něj občas uvidíte přeběhnout zajíce. V rámci našeho kampusu, bývalého prostoru vojenských kasáren, naleznete vše potřebné. Školu, koleje, menzu, knihovny, park i obchod. Naši studenti ani nemusí závodit v rychlochůzi, a přesto jim trvá cesta z kolejí do školy jedinou minutu.

A co volný čas?

Do 2 minut od východu z pokoje už nakupujete v obchodě, jste na rande v kině, procházíte se podél řeky Moravy, sportujete v aquaparku, na zimním stadionu, v posilovně a na dalších skutečně zajímavých místech. Stíhat budete pohodlně i autobusové a vlakové spoje. A co město? To má lákadel daleko více. Má úroveň, za kterou se nemusí stydět, a kulturní život tak bohatý, že se dá sotva stíhat.

Pokud se tedy rozhodnete bydlet na kolejích, bude úspora času zkrátka to, čeho si budete na naší fakultě vážit. Jakmile vám totiž skončí výuka, zjistíte, že máte spoustu prostoru pro vaši všestrannou realizaci.

PS: koleje máme opravdu pěkné a hlady tu taky netrpíme !

Zavřít

Fakulty a součásti