Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Klub absolventů

Je jedno, jestli jste univerzitu absolvovali letos, nebo před 15 lety, pořád jste naši a záleží nám na vašich osudech. Absolventský klub je tu především proto, abychom zůstali v kontaktu a věděli, kam jste to dotáhli, ale abyste také i vy věděli, kam se posouváme my. Promocí to přece nekončí!

Proč byste se měli stát členem klubu absolventů?
Protože k nám patříte! Ale kdyby to nestačilo, přichystali jsme i řadu výhod, které vám registrace přinese:

  • kartičku absolventa
  • pozvánky na odborné i společenské akce UTB
  • pravidelné počtení o novinkách a životě na UTB
  • 10 % sleva na tisk v Nakladatelství UTB
  • 10 % sleva na hotelové ubytování na VŠ kolejích UTB
  • 3 roky členství v Knihovně UTB ZDARMA
  • reklamní předměty UTB za studentské ceny

Členství v Klubu absolventů je bezplatné a je otevřené pro všechny absolventy bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů na UTB.

Kartu absolventů si můžete vytisknout sami přímo z IS/STAG, ihned po úspěšné registraci do Klubu absolventů UTB. Pokud budete chtít přenosnou kartu, je možné si ji nechat zhotovit prostřednictvím Knihovny UTB za manipulační poplatek 200,-Kč.

Jak se registrovat?

Po vyplnění rodného čísla a iniciál bez diakritiky (platných v době studia) budou tyto údaje STAGem ověřeny a budete přesměrováni na registrační formulář.

Absolventi od června 2005, budou ověřeni v našem informačním systému a většina údajů se vyplní automaticky. Pro absolvující před červnem roku 2005 je nutné formulář vyplnit ručně a registrace bude následně ověřena pověřenou osobou (správce absolventů).

Přihlašovacími údaji jsou email a heslo zadávané do registračního formuláře. Heslo musí obsahovat 6 a více znaků. Registraci dokončíte zaškrtnutím políčka Souhlas se zpracováním osobních údajů na konci formuláře. Následně obdržíte potvrzovací email pro přihlášení do sítě klubu absolventů a již se můžete přihlásit.

V případě, že rodné číslo a iniciály zadané v prvním kroku registrace nebyly ověřeny automaticky, bude se uživatel moci přihlásit až po ověření správcem absolventů.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Již jste členem klubu absolventů?

Již registrovaní absolventi se mohou do portálu přihlásit přes následující odkaz:

JSEM V KLUBU ABSOLVENTŮ UTB

V sekci Moje údaje se zobrazí váš profil, kde nastavujete viditelnost údajů.

Po přihlášení získáte přístup do databáze absolventů. Tato sekce je přístupná pouze registrovaným absolventům. Zde je možné vyhledávat přihlášené absolventy do našeho klubu.

Fakulty a součásti

Zavřít