Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci
Zpět

Promoce 24. 9. 2020

Slavnostní promoce absolventů Fakulty logistiky a krizového řízení se uskuteční  24. 9. 2020. 

Vzhledem k tomu, že se situace okolo nás v důsledku pandemie COVID-19 dramaticky mění a nejnovějším rozhodnutím rektora RR/30/2020 jsou zrušeny veškeré akce UTB ve vnitřních prostorách s účastí převyšující 50 osob,  jsme se rozhodli  přesunout promoce absolventů FLKŘ do venkovních prostor na den 24. 9. 2020, a to na KOLEJNÍ NÁDVOŘÍ Reduty v Uherském Hradišti.

Tímto krokem se jako fakulta snažíme zajistit, abyste o svůj velký den nepřišli úplně a užili jste si jej s posledními paprsky babího léta. Věříme, že sluníčko nás bude provázet celým dnem. Slavnostní akt budou doprovázet všechna hygienická opatření doporučená Ministerstvem zdravotnictví. Z tohoto důvodu Vám nebudeme moci půjčit univerzitní taláry. Nebyli bychom schopni zajistit jejich bezinfekčnost.

Věřím, že Vás tyto komplikace neodradí a svůj den si přijdete užít s námi i s spolu se svými blízkými. Pro každého absolventa jsme schopni zabezpečit místo pro maximálně 3 osoby jako doprovod.

Vážené absolventky, vážení absolventi,  prosím vyplňte tento formulář, zda se promoce aktivně zúčastníte a to do NEJPOZDĚJI  do pondělí 21. 9. 2020 do 12 hod. Na základě Vašeho zájmu Vám budou v úterý 22. 9. 2020 zaslány informace o zařazení do promoční skupiny a o času konání a hygienických opatřeních.

Mějte krásné dny i když z pohledu veřejného zdraví doba není veselá, ale pevně věřím, že  vše zvládneme ve zdraví a v možné pohodě.

 

 

Fakulty a součásti

Zavřít