Úspěšná soutěž TFA – 10 studentů postupuje do celorepublikové soutěže v požárním sportu

První ročník prestižní soutěže TFA UTB (Toughest Firefighter Alive) proběhl s velkým úspěchem a zanícením soutěžících na Fakultě logistiky a krizového řízení.

Soutěž se konala 20.9.2023 a přilákala studenty z různých fakult Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Akce si získala obrovskou podporu nejen mezi nadšenci požárních sportů, ale i mezi studenty, kteří přišli své spolužáky podpořit.

Celkem se do soutěže zapojilo 24 studentů, kteří s velkým odhodláním předváděli své dovednosti ve snaze dosáhnout co nejlepšího času. Všichni zúčastnění prokázali neuvěřitelnou vášeň, odhodlání a soutěživého ducha, který je poháněl vpřed.

Rádi bychom pogratulovali a vyjádřili uznání studentům, kteří uspěli v soutěži a vybojovali si své místo v první desítce, která bude zastupovat naši univerzitu na prestižní celorepublikové soutěži v požárním sportu v Ostravě. Jejich tvrdá práce, kázeň a oddanost se ukázaly jako ten nejlepší projev sportovních kvalit, a jsme hrdí, že jsou součástí naší univerzitní komunity.

Zároveň děkuji všem, kteří se přihlásili a bojovali. A samozřejmě velké díky patří organizátorům za perfektní připravení soutěže a obrovskou podporu soutěžícím.

Věříme, že vítězové budou pokračovat ve svém tréninku a připraví se na velkou celostátní soutěž.

Držíme všem palce.