Setkání Absolventů na fakultě: Událost, která spojila minulost s přítomností

Dne 7. května 2024 se na naší fakultě konalo setkání absolventů, které přilákalo přes 350 bývalých studentů. Událost se stala příležitostí k návratu na místo, kde začala jejich akademická cesta, a k obnovení starých přátelství. Byla to výjimečná příležitost nejen pro absolventy, ale také pro bývalé zaměstnance, kteří se k nám také připojili.

Fakulta, která již 15 let poskytuje kvalitní vzdělání, se během tohoto setkání pochlubila nejen svou historií, ale také modernizovanými prostory. Absolventi měli možnost absolvovat prohlídku budovy a rekonstruovaných učeben a laboratoří. Na ústavních pracovištích čekali vyučující, kteří si při kafíčku rádi zavzpomínali se svými bývalými studenty.

Na nádvoří fakulty se mezitím konaly zábavné soutěže mezi současnými studenty a absolventy. Atmosféra byla plná smíchu a veselí, když se různé týmy utkaly ve sportovních i intelektuálních výzvách.

Podvečer pak patřil hudbě. Na pódiu vystoupilo několik kapel, které rozproudily krev v žilách všech přítomných. Hudební program byl skvělým předvojem velké večerní párty, která se konala v místním klubu. Všichni se bavili do pozdních nočních hodin, sdíleli zážitky a vytvářeli nové vzpomínky.

Celá akce byla velkým úspěchem a už teď se těšíme na další setkání. Děkujeme všem, kteří přišli, a těšíme se na další příležitost k setkání. Naše fakulta je pyšná na své absolventy a ráda je kdykoli přivítá zpět.