Promoční dny na Fakultě logistiky a krizového řízení v Uherském Hradišti: Slavnostní okamžiky pro absolventy všech studijních programů FLKŘ

Ve dnech 28. a 29. června 2024 se v Uherském Hradišti konaly promoce všech studijních programů FLKŘ.

Slavnostní dny přinesly absolventům zasloužené uznání za jejich tvrdou práci a úsilí, které věnovali svému vzdělání.

Promoce probíhaly v krásném prostředí uherskohradišťské Reduty. Atmosféra byla plná radosti, hrdosti a dojetí. Absolventi FLKŘ měli příležitost oslavit svůj úspěch se svými pedagogy, spolužáky a rodinnými příslušníky, kteří je na jejich studijní cestě podporovali.

Promoce nebyly jen o oslavě dosaženého vzdělání, ale také o uzavření jedné kapitoly a začátku nové, plné možností a výzev.Gratulujeme všem absolventům a přejeme jim mnoho úspěchů v jejich další kariéře a osobním životě 💚.