UTB

Fakulty a součásti Otevřít navigaci
epřihláška

Proč studovat na FLKŘ?

Aniž byste si to uvědomovali, každý den se staráte o bezpečnost sebe i ostatních. A každý den se pohybujete v prostředí, které vás může nejen různě ovlivňovat, ale i ohrozit. To dokazuje, že uplatnění našich studentů je velmi pestré. Ještě než dostudují, mají možnost získávat zkušenosti na praxích, exkurzích nebo v laboratořích. Výjimkou není ani možnost vycestovat do zahraničí, poznat nové přátele a zdokonalit své jazykové dovednosti.

A nebojte se. Vysoká škola není jen o hodinách sezení na přednáškách, o nocích strávených nad knihami a o hektolitrech vypité kávy. V Hradišti se budete moci zapojit do studentských projektů, sportovat nebo chodit za kulturou. Díky tomu si svá studentská léta náležitě užijete.

Termín pro podání přihlášek je od 7. 1.2019 do 15. 4.2019.

Přihláška ke studiu se podává elektronickou formou skrze tento odkaz. Více o našich oborech se můžeš dozvědět zde.