Prezident Petr Pavel dnes oficiálně jmenoval Zuzanu Tučkovou profesorkou

V historických prostorách pražského Karolina se dnes konala slavnostní akce, při níž prezident České republiky Petr Pavel oficiálně jmenoval Zuzanu Tučkovou profesorkou. Tohoto výjimečného okamžiku se zúčastnilo mnoho významných osobností z akademické obce i široké veřejnosti.

Zuzana Tučková, která je uznávanou osobností ve svém oboru, získala nejvyšší pedagogickou hodnost díky svým dlouholetým akademickým a vědeckým přínosům. Její práce a nasazení jsou uznávány nejen v České republice, ale i na mezinárodní úrovni.

Slavnostní ceremonie proběhla za přítomnosti mnoha kolegů, rodiny a přátel nově jmenované profesorky.

Jmenování profesorkou je důkazem, že Zuzana Tučková právem patří mezi elitu akademické a vědecké obce. Svým příkladem inspiruje další generace studentů a vědců.

Slavnostní akt se nesl v duchu radosti a hrdosti na dosažené úspěchy, přičemž Karolinum s jeho historickým kouzlem dodalo této významné události zvláštní atmosféru.

Jsme na paní děkanku pyšní 💚💚💚