UPPER

Go UPPER / Nastassia Aleinikava + Pavel Kahotski / Fail is OK! / 3. 10.

Po létě startujeme nové kolo přednášek GO UPPER! a rovnou s designerkou šperku a brýlí, vítězkou Czech Grand Design 2017, Nastassiou Aleinikavou!

Tvorba Nastassii Aleinikavy je rozprostřena mezi kvalitní decentní šperk a nevídané tvary a styly brýlí, které se dají naopak považovat za odvážné. Ve svých pracích čerpá jak ze své běloruské domoviny, tak z přírodních detailů či z kulturních odkazů, které se formují po staletí a jsou stále aktuální.

plakát akce

Její cesta vedla přes ateliér K.O.V. (pod vedením Evy Eisler) na pražském UMPRUM, několik nominací na cenu Czech Grand Design (v letech 2008, 2011, 2013 a 2014) až po autorské šperky ve sbírkách UPM v Praze i v dalších soukromých sbírkách. V letošním roce se stala vítězem nejen ve své kategorii Designér šperku 2017, ale také absolutním vítězem napříč všemi kategoriemi – Grand designerkou roku 2017.

Moc se těšíme že k nám Nastassia zavítá spolu s manželem, aby nám řekli příběh své značky. 🙂

• MÍSTO: UPPER – CENTRUM KREATIVNÍCH PRŮMYSLŮ Nad Ovčírnou 3685, budova U11 UTB, 760 01 Zlín
  • ČAS: 3. 10. 2018 v 17.00 hod