Exkurze Colorlak, a.s.

Studenti studijního programu Management rizik dne 24. 4. 2023 navštívili závod Colorlak, a.s. se sídlem ve Starém městě u Uherského Hradiště. V průběhu exkurze se studenti seznámili s výrobním provozem, kontrolou jakosti ale hlavním bodem exkurze bylo téma, jak organizace řeší prevenci závažných havárii s ohledem na tvorbu bezpečnostní dokumentace a případným zásahem dobrovolných podnikových hasičů.

Exkurze tak navázala na předmět Provozní havárie a jejich prevence a prakticky tak doplnila jejich znalosti.

Věříme, že tahle exkurze je pro studenty cenným přínosem a přispěla k doplnění teoretických znalostí o praktickou zkušenost. Děkujeme společnosti Colorlak za vřelé přijetí a vynikající vedení exkurze.