Den s environmentální bezpečností

Den s environmentální bezpečností se uskuteční v sobotu 11.3.2023 od 10:00 do 12:00 v prostorách Fakulty logistiky a krizového řízení v Uherském Hradišti

Není žádným překvapením, že posledních letech zažíváme události, na které jsme nebyli zvyklí. Přívalové deště, záplavy, období sucha, extrémní výkyvy teplot či extrémní vítr. Všechny tyto události, které mají bezprostřední dopad nejen na ekonomickou stabilitu země, ale také kvalitu života lidí a jejich zdraví a životní prostředí, můžeme nazvat environmentálně-bezpečnostními hrozbami. Environmentálně-bezpečnostní témata však nemusí být vždy synonymem pro katastrofy. Lidé se například odedávna učí, jak se s těmito projevy vyrovnat, případně je rovnou využít.

Akce je určená především pro studenty třetích a závěrečných ročníků středních škol. Představíme Vám náš úplně nový profesní studijní program Environmentální bezpečnost, který je celorepublikově unikátní a budete mít mít možnost se s ním seznámit trošku neformálně.

V případě zájmu prosíme, abyste vyplnili tento formulář.

Těšíme se na Vaši návštěvu