Den otevřených oken na FLKŘ

Milý uchazeči o studium, vítej na stránkách FLKŘ!

Z důvodu aktuální epidemiologické situace si tentokrát neužijeme fyzicky Dny otevřených dveří stejně jako v minulých letech, ale to nevadí. Přichystali jsme si pro tebe a ostatní uchazeče velkou online akci, kterou jsme nazvali Den otevřených oken (DOO).

Co to vlastně je? Úplně normální Den otevřených dveří, jen v online podobě. Otevřeme totiž okna počítačová. Potkáme se společně 4. 2. 2021 od 10 do 20 h na FB fakulty.

A na co se můžeš těšit?

• 360° videa, která ti umožní vidět prostředí fakulty tak, jakoby jsi byl reálně v Uherském Hradišti. K tomu ti paní děkanka řekne, co tě čeká, pokud se rozhodneš na naší fakultě studovat.
  • Celý den můžeš komunikovat s našimi  studenty a zeptat se jich na cokoli, co tě kolem školy zajímá. Online chat bude probíhat na FB a IG fakult.
  • Unie studentů FLKŘ tě seznámí s tím, jak si pořádně užít studentská léta.