Den otevřených dveří na FLKŘ

sobotu 10. února 2024 v 9 hodin opět otevřeme dveře naší fakulty v Uherském Hradišti. Konečně tak budeš moci nahlédnout do poslucháren, knihovny i kolejí a nasát trochu té FLKŘ studentské atmosféry.

A jak to bylo v pátek 10. listopadu 2023 na Fakultě logistiky a krizového řízení na Dni otevřených dveří?

Tento den měli všichni zájemci výjimečnou příležitost poznat fakultu a lidi, kteří jsou její neodmyslitelnou součástí.

Návštěvníci se mohli seznámit se všemi studijními programy a zkusit si, jak to na vysoké škole funguje. Připravili jsme i pohled pod pokličku největších vysokoškolských strašáků, kterými bezpochyby jsou chemie nebo matematika. 15minutový workshop je přesvědčil, že když se chce, tak to jde 😊

Na fakultě byl připraven i pestrý doprovodný program jako prohlídka kolejí, návštěva menzy, knihovny nebo představení požárního sportu.

Ve studentské kavárně se návštěvníci dozvěděli od studentů fakulty mnoho cenných informací, které nikde v brožuře nenajdou 😊. Rovněž pro rodiče byla vytvořena kavárna, kde dostali všechny důležité informace ze studijního oddělení.

Z fakulty odcházeli účastníci DOD spokojení, informovaní a věříme, že i přesvědčeni o svém studiu na FLKŘ 💚

Společně jsme si to užili a už teď se těšíme na další Den otevřených dveří, který proběhne 10. 2. 2024.