Akademické mistrovství ČR v požárním sportu

Studenti Fakulty logistiky a krizového řízení se zúčastnili akce Otevřené akademické mistrovství ČR v požárním sportu.

Akademické mistrovství ČR v požárním sportu se konalo 10. – 11. května 2023 v areálu Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje v Ostravě-Porubě. Za FLKŘ nastoupilo celkem 19 studentek a studentů.

Družstva studentů i studentek se musela vyrovnat s nástrahami všech disciplín (běh na 100 m s překážkami, štafeta 4 x 100 m s překážkami a požární útok).

Naši hasiči prokázali nejen sportovní zdatnost, ale i odolnost a vytrvalost, závody absolvovali úspěšně a s jedním drobným zraněním.

V celkovém účtování vybojovali studenti FLKŘ 5. místo (mezi vysokými školami 3.) a studentky skončily 8 (mezi vysokými školami 6.)

Dohromady bylo v boji o cenný kov 17 družstev žen a 11 družstev mužů.

Gratulujeme.

Děkujeme za krásnou reprezentaci Fakulty logistiky a krizového řízení ???