1. ročník soutěže TFA na Fakultě logistiky a krizového řízení

Srdečně Vás zveme na 1. ročník soutěže Toughest Firefighter Alive – Nejtvrdší hasič přežije, která se uskuteční na Fakultě logistiky a krizového řízení dne 20. 9. 2023 v 10:00.

Tato unikátní akce je zaměřena na hasiče, hasičky a zájemce o hasičský sport, kterým poskytuje příležitost předvést své dovednosti, fyzickou výkonnost a týmovou spolupráci. Cílem soutěže je nejen podporovat zdravý životní styl a aktivní trávení volného času, ale také posilovat vztahy mezi hasičskými organizacemi.

Akce se uskuteční v prostředí Fakulty logistiky a krizového řízení. Soutěž zahrnuje různé disciplíny, jako například běh s hadicí, překonání bariéry, transport figuríny a další. Budete mít také příležitost získat hodnotné tipy a rady od zkušených hasičů a trenérů, kteří poskytnou odborné poradenství během akce.

Pro účast v soutěži Hasičského sportu se zaregistrujte zde.

Kromě toho, všichni účastníci mohou získat ocenění za své úspěšné výkony a budou mít také příležitost na základě výsledků kvalifikace reprezentovat UTB na AMČR v TFA 2023.

Věříme, že soutěž Hasičského sportu Vám přinese nezapomenutelné zážitky a posílí vaši vášeň pro hasičský sport.

Máte-li zájem o další informace nebo máte nějaké dotazy, neváhejte kontaktovat ředitele soutěže dr. Lukáše Snopka na telefonním čísle +420 576 038 068 nebo na emailové adrese lsnopek@utb.cz.

Těšíme se na Vaši účast!

Propozice soutěže