Letní škola ve Slovinsku

Svět se stále více obrací k potřebě vysoce kvalifikovaných a ekologicky uvědomělých profesionálů, kteří dokážou úspěšně řešit problémy současnosti i budoucnosti.

Máme pro Vás jedinečnou příležitost stát se hrdiny, kteří budou aktivně přispívat k řešení skutečných zelených výzev v oblasti logistiky.

Proč se připojit?

Vztah mezi udržitelností životního prostředí a logistikou je přímou závislostí. S narůstajícími obavami o znečištění ovzduší, vody, spotřebu energie, rozvoj měst a likvidaci odpadu je nezbytné hledat inovativní řešení. Logistika nemá dobré ohlasy v oblasti ochrany životního prostředí, a proto je zapotřebí hledat nové přístupy a technologie pro snižování emisí CO2, efektivní využívání prostoru pro sklady a minimalizaci environmentálních dopadů.

Co nabízíme?

Program letní školy proběhne od 2. do 10. září v Celje, Slovinsko a zahrnuje širokou škálu aktivit, jako jsou semináře, diskuse, návštěvy terénu a příležitosti k výměně názorů s odborníky na udržitelnou logistiku. Naším cílem je poskytnout Vám praktické dovednosti a teoretické znalosti potřebné pro řešení zelených výzev v logistickém odvětví. A to všechno máme pro Vás v rámci programu Erasmus (BIP).

Kdo se může zúčastnit?

Vítáme studenty se zájmem o logistiku, průmysl 4.0, environmentální bezpečnost a udržitelnost. Během letní školy získáte teoretické základy a praktické dovednosti potřebné pro úspěšné řešení zelených výzev v logistice.

Pokud máte zájem zúčastnit se této jedinečné příležitosti, neváhejte se přihlásit a stát se součástí týmu a pomáhat budovat zelenější budoucnost.