Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci
Zpět

JSME NEJLEPŠÍ 💚

Dvojnásobní mistři Akademického mistrovství 2024 v požárním útoku a v celkovém hodnocení

První dva květnové dny byly ve znamení Akademického mistrovství v požárním sportu, které se opět konalo v Ostravě, a kterého se, stejně jako v loňském roce, zúčastnili vybraní studenti z naší univerzity, pod záštitou Fakulty logistiky a krizového řízení a Klubu požárního sportu UTB.

Soutěž probíhala ve třech disciplínách – běh na 100 m s překážkami, štafeta 4×100 m s překážkami a požární útok. V poslední zmíněné disciplíně excelovali naši kluci, kteří byli naprosto bezkonkurenční a vybojovali v ní první místo. Díky dosaženým výsledkům se v celkovém hodnocení posunuli na třetí příčku hned za SPŠ Třebíč a SPŠCH Pardubice. Jelikož jsme předstihli všechny vysoké školy České republiky a Slovenska, tak si zcela právem odnášíme titul “AKADEMICKÝ MISTR ČR 2024”. Ani naše holky neodjely z Ostravy s ostudou a s krásným 7. místem v celkovém hodnocení na ně můžeme být také pyšni.

Jménem Klubu požárního klubu UTB, bychom chtěli poděkovat UTB ve Zlíně, Fakultě logistiky a krizového řízení, SDH Vnorovy, SDH Salaš a SDH Čeložnice za poskytnutí prostor, materiálu a vybavení.