
Promoce na FLKŘ: slunce, radost a 267 nových příběhů
1. července 2025Pátek 27. června byl dnem, na který se nezapomíná. Pod modrou oblohou a v kulisách nádherného nádvoří Jezuitské koleje v Uherském Hradišti si převzalo diplom celkem 267 absolventů Fakulty logistiky a krizového řízení UTB.
Nešlo jen o formální slavnost – byl to silný moment, kdy se uzavřela jedna kapitola a otevřela další. Rodiny, přátelé, pedagogové i samotní studenti sdíleli emoce, úsměvy i slzy dojetí. A počasí? Jako na objednávku – slunečné, hřejivé, presne ako atmosféra celého dne.
Vybraní studenti Aplikované logistiky navíc dosáhli i na prestižní mezinárodní certifikát ELA, který dokládá jejich odbornou připravenost v oblasti evropské logistiky.
Slavnostní projev děkanky fakulty, prof. Ing. Zuzany Tučkové, Ph.D., byl nejen poděkováním, ale i povzbuzením:
„Všichni, absolventi, jste prokázali, že dokážete čelit výzvám. Dnes se neuzavírá jedna cesta, ale otevírají se dveře k dalším možnostem – profesním, lidským i osobním. Přeji vám, ať do nich vstoupíte s hrdostí a nadějí.“
Fotky, smích, objetí, slavnostní taláry a klapot podpatků na kamenné dlažbě – takový byl závěr akademického roku 2024/2025 na FLKŘ. Všem absolventům přejeme, ať jim odvaha, vědomosti a srdce vydrží na všech dalších cestách.
Bylo to krásné. A nezapomenutelné.💚