Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Studijní oddělení

Změny výuky – archív

2.3.2020
L4EGI př.+cv. – 15:00-18:00, skupina ER21, místnost LabGIS (náhrada za 10.2.) – dr. Trojan

12.2.2020
L8SPS sem. – 14:00-15:00, skupina OB11, odpadá, náhrada zajištěna přednáškou (datum později) – dr. Veselá
L8SPS sem. – 15:00-16:00, skupina OB12+LS11, odpadá, náhrada zajištěna přednáškou (datum později) – dr. Veselá
L8SPS sem. – 16:00-17:00, skupina RI11, odpadá, náhrada zajištěna přednáškou (datum později) – dr. Veselá

10.2.2020
L4EGI př.+cv. – 8:00-11:00, skupina ER21, odpadá, náhrada 10.2.2020, 15:00-18:00, místnost LabGIS – dr. Trojan

Změny výuky ZS 2019/2020

26.11.2019
L3COO, skupina OO21-22, 15-17 odpadá, náhrada 26.11.2019, 15-17, místnost 181.33 – Dr. Kyselák

11.11.2019
L1CCP
, skupiny OO11-15, 17-19, odpadá, náhrada 14.11.2019, 13-15, místnost 182. – dr. Adam
L3EEM, skupina ER21, 11-13 odpadá, náhrada celodenní exkurzí 15.11.2019, dr. Adam
L5EZG, skupina ER31, 16-17 odpadá, náhrada 11.11.2019, 13-14, místnost 183.32, dr. Adam
L5EQE, skupina ER31, 13-16 odpadá, náhrada celodenní exkurzí 15.11.2019, dr. Adam
L5EBS, skupina ER31, 11-12 změna místnosti, výuka proběhne v místnosti knihovna – Dr. Trojan
L5EBS, skupina ER31, 8-10 změna místnosti, výuka proběhne v terénu – Dr. Trojan

7.11.2019
L1EEK, skupiny ER11, 11-13, odpadá, náhrada 7.11.2019, 8-12, exkurze, potravinová banka – dr. Lukášková
L1EEK,
skupiny ER11, 11-13, odpadá, náhrada 7.11.2019, 8-12, exkurze, potravinová banka – dr. Lukášková
L1LMG,
skupina AL11, 16-18 odpadá, náhrada 14.11.2019, 18-20, místnost 182.9C – Ing. Belantová
L5CKM, L5RLV, L1RMU,
8-16, změna vyučujícího, odučí Ing. Belantová

6.11.2019
L1CCP,
skupiny OO11-15, 14-15, odpadá, náhrada 13.11.2019, 10-11, místnost 182.11 – dr. Adam
L1CCP,
skupiny OO11-15, 14-15, odpadá, náhrada 13.11.2019, 10-11, místnost 182.11 – dr. Adam
L7SIT,
skupiny RI11,LS11, OB11, OB12, 9-11,11-13, změna vyučujícího, odučí Ing. Svoboda.
L5CPO,
skupiny OO31, OO32, 9-11 odpadá, náhrada 31.10.2019, 10-12, místnost 183.31 – Dr. Strohmandl
L5CPO,
skupiny OO31, OO32, 8-10 odpadá, náhrada 14.11.2019, 10-12, místnost 183.31 – Dr. Strohmandl
L3COS,
skupiny OO21,22, 13-14 odpadá, náhrada 16.10.2019, 14-15, místnost 183.13 – dr. Strohmandl
L3COS,
skupiny OO21,22 17-18 odpadá, náhrada 4.11.2019, 14-15, místnost 183.13 – dr. Strohmandl
L3COS,
skupiny OO21,22 18-20 odpadá, náhrada 4.11.2019, 15-17, místnost 551.07 – dr. Strohmandl
L9LLO,
skupina BSVL. 8-9 odpadá, náhrada 13.11.2019, 16-17, místnost 183.13 – dr. Strohmandl

5.11.2019
L7SIT,skupiny RI11, LS11, OB11, OB12,  12-14, 14-16 – změna vyučujícího, odučí Ing. Svoboda

24.10.2019
L1RM1, skupina OR11, 10-11 odpadá, náhrada 21.10.2019, 17-18, místnost 182.11 – Dr. Taraba
L1RM1 , skupina OR11, 10-11 odpadá, náhrada 21.10.2019, 12-13, místnost 182.11 – Dr. Taraba

22.10.2019
L1RM1/L1CM1, skupiny OO21, OO22, OR21,13-15, místo i čas stejné, změna vyučujícího, odučí Dr. Fajkus
L1RM1, skupina OR13, 10-12 odpadá, náhrada 8.11.2019, 13-15, místnost H2/551.07 – Dr. Martinek

21.10.2019
L1RM1, skupiny OR11,14-16, místo i čas stejné, změna vyučujícího, odučí Dr. Kozáková
L1RM1, skupina OR12, 11-13 odpadá, náhrada 8.11.2019, 13-15, místnost H2/551.07 – Dr. Martinek
L1RM1, skupiny OR11, OR12, OR13, OR21, 9-11 odpadá, náhrada 8.11.2019, 11-13, místnost H2/551.07 – Dr. Martinek

18.10.2019
LDSPG,  skupina KS – navazující – 1 . ročník, 12-16 odpadá, náhrada 2.11.2019, 16-20, 552.04 – doc. Lošek

17.10.2019
L3COO, skupiny OO21-22, 14-16 změna vyučujícího, čas i místnost stejné – odučí Dr. Rak
L3CKP, skupina OO21, 16-18 odpadá, náhrada 14.10.2019, 16-18, místnost 182.11 – Dr. Kyselák
L3CKP, skupina OO22, 10-12, změna místnosti, na H2/552.07 – Dr. Kyselák
L3COO, skupina OO22, 12-14, změna místnosti, na H2/552.07 – Dr.Kyselák

10.10.2019
L5EKB, skupina ER31, 10-14 odpadá, náhrada 10.10.2019, 13-17, místnost 183.32 –Ing. Valášek

8.10.2019
L3RZC, skupina OR21, 17-19 odpadá, náhrada 16.10.2019, 16-18, místnost 181.26 – Dr. Snopek

7.10.2019
L3ROB, 13-15, změna vyučujícího, místnost i čas stejné, odučí: Ing. Ficek
L3COZ , skupina OO21,OO22, 11-13 změna vyučujícího, Ing. Princ místo prof. Vičara, místnost i čas stejné

3.10.2019
L1CIN , skupina OO11, 11-13 odpadá, náhrada 10.10.2019, 10-11; 13-14, místnost 182.12 – Ing. Tomášek
L1CIN , skupina OO15, 14-16 odpadá, náhrada 7.10.2019, 15-17, místnost 182.15 – Ing. Tomášek

2.10.2019
L9CCD , skupina BS01, 9-11 odpadá, náhrada 4.11.2019, 11-13, místnost 183.13 – Ing. Princ
L1CC1, skupina OO13, 11-12 odpadá, náhrada 23.10.2019, 12-13, místnost KM2 – Ing. Princ
L1CC1, skupina OO12, 13-14 odpadá, náhrada 24.10.2019, 13-14, místnost KM2 – Ing. Princ

26.9.2019
L1EMG, skupina ER11,8 -9 odpadá, náhrada 1.10.2019, 10-11, místnost 183.13 – dr. Taraba
L1EMG, skupina ER11,9 -10 odpadá, náhrada 1.10.2019, 11-12, místnost 183.13 – dr. Taraba
L1RM1, skupina OR11, 10 -11 odpadá, náhrada 30.09.2019, 12-13, místnost 182.11 – dr. Taraba
L1RM1, skupina OR12, 14 -15 odpadá, náhrada 1.10.2019, 17-18, místnost 182.14 – dr. Taraba
L1RM1, skupina OR13, 15 -16 odpadá, náhrada 3.10.2019, 13-14, místnost 182.14 – dr. Taraba
L1LM1, skupina AL11, 12 -13 odpadá, náhrada 30.09.2019, 13-14, místnost 181.33 – dr. Taraba

26.09.2019
L3RPI, skupina OR21, 12-14 odpadá, náhrada 09.10.2019, 9-11, místnost 184.03 – Ing. Gálová
L3RPI, skupina OR21, 14-16 odpadá, náhrada 09.10.2019, 16-18, místnost H2/551.06 – Ing. Gálová

18.9.2019
L5RKR, skupina OR31,10-12 odpadá, náhrada 25.9.2019, 8-10, místnost 182.10 – Ing. Dokulil

19.9.2019
L7SOO, skupina RI11, 8-10 odpadá, náhrada 30.9.2019, 10-12, místnost 184.01 – dr. Musil
L7SOO, skupina OB11, 10-12 odpadá, náhrada 1.10.2019, 11-13, místnost 182.15 – dr. Musil
L7SOO, skupina OB12, 12-14 odpadá, náhrada 30.9.2019, 14-16, místnost 183.13 – dr. Musil
L5CBZ, skupiny OO31,OO32 – odpadá, náhrada 30.9.2019, 13-14, místnost 182.14 – dr. Musil

23.9.2019
L5EBS, skupina ER31, 10-11 odpadá, náhrada 1.10.2019, 15-16, místnost 181.24 – dr. Trojan
L5EZG, skupina ER31, 10-11 odpadá, náhrada 1.10.2019, 14-15, místnost 181.24 – dr. Trojan
L3EEM, skupina ER21, 9-10 odpadá, náhrada 23.9.2019, 9-10, místnost 181.24 – dr. Trojan
L1RM1 sem., skupiny OR11– změna vyučujícího,, Místnost i čas stejné, odučí: dr. Kozáková za dr. Martinka
L1RM1 sem., skupiny OR12– změna vyučujícího,, Místnost i čas stejné, odučí: dr. Kozáková za dr. Martinka
L1RM1 př., skupiny OR11,12,13,21,22– změna vyučujícího,, Místnost i čas stejné, odučí: dr. Kozáková za dr. Martinka

24.9.2019
L5EVM, skupina ER31, 9-11 odpadá, náhrada 1.11.2019, 8-12, místnost 181.24 – dr. Trojan
L1RM1 sem., skupiny OR21, OR22, OR21, OO22 – změna vyučujícího,, Místnost i čas stejné, odučí: dr. Fajkus za dr. Martinka
L1RM1, skupiny OR13– změna vyučujícího,, Místnost i čas stejné, odučí: dr. Kozáková za dr. Martinka

1.11.2019
L5EVM, skupina ER31, 9-11 odpadá, náhrada 1.11.2019, 8-12, místnost 181.24 – dr. Trojan

Změny výuky LS 2018/2019

10.5.2019
L4RKB př. – 8:00-10:00, skupina OR21-22, místnost H1/4.03, náhrada za 26.4. – prof. Dvořák

9.5.2019
L2ROO sem. – 8:00-10:00, skupina OR11, místnost H1/G, změna vyučujícího – dr. Kyselák za dr. Musila
L2ROO sem. – 14:00-16:00, skupina OR12, místnost H1/G, změna vyučujícího – doc. Mika za dr. Musila
L8BOO sem. – 10:00-12:00, skupina BS11, místnost H1/G, změna vyučujícího – doc. Mika za dr. Musila
L8BOO sem. – 12:00-14:00, skupina BS12, místnost H1/G, změna vyučujícího – doc. Mika za dr. Musila

7.5.2019
L8BEB sem. – 10:00-11:00, 11:00-12:00, skupina BS11, BS12, místnost H1/4.01 (semináře přesunuty do času přednášky) – dr. Pummerová
L2CM2 cv. – 10:00-12:00, skupina OO13, místnost H2/S2, (posun v čase, změna vyučujícího, spojeno s OO11) – dr. Kozáková za dr. Fajkuse
L2CM2+L2RM2 cv. – 11:00-13:00, skupina OO21-22,OR21-22, odpadá, náhrada 3.5.

6.5.2019
L2RM2 př. – 13:00-15:00, skupina OR11-12, OR21-22, odpadá, náhrada 15.4. a 29.4.
L4EGI př.+sem. – 8:00-11:00, skupina ER21, odpadá, náhrada 15.4.

3.5.2019
L4RKB př. – 10:00-12:00, skupina OR21-22, odpadá, náhrada samostatnou prací
L2CM2+L2RM2 cv. – 9:00-10:00, skupina OO21-22, OR21-22, místnost H2/S1, náhrada za 7.5. – dr. Fajkus

2.5.2019
L8BEK sem. – 10:00-12:00, 12:00-14:00, skupiny BS11, BS12, změna místnosti H2/P1 – dr. Domincová Bergerová
L4RPM př. – 10:00-12:00, skupiny OR21-22, odpadá, náhrada 26.4.
L8BA2 – 18:00-20:00, skupina BS12(sk.A), místnost H1/B, náhrada za 29.4. – Mgr. Grufíková
L8BKY př. – 14:00-16:00, skupiny BS11-12, odpadá, náhrada samostatnou prací

30.4.2019
L8BA2 – 18:00-20:00, skupina BS11, místnost H1/B, náhrada za 29.4. – Mgr. Grufíková

29.4.2019
L2RM2 př. – 14:50-15:40, skupina OR11-12, OR21-22, místnost H2/P2, náhrada za 6.5. – dr. Martinek
L8BA2 – 10:00-12:00, 12:00-14:00, skupina BS11, BS12(sk.A), exkurze s doc. Mikou, náhrada 30.4. a 2.5.

26.4.2019
L4RAI př. – 8:00-10:00, skupina OR21-22, místnost H1/4.06, náhrada za 11.4. – dr. Rak
L4RKB př. – 10:00-12:00, skupina OR21-22, odpadá, náhrada 3.5.  10.5.
L4RPM př. – 10:00-12:00, skupina OR21-22, místnost H1/4.03, náhrada za 2.5. – dr. Taraba

24.4.2019
L2RBI př. – 8:00-10:00, skupina OR11-12, místnost H1/2.12 (IT), náhrada za 10.4. – Ing. Svoboda
L2RBI př. – 10:00-12:00, skupina OR11-12, změna místnosti – H1/2.12(IT) – Ing. Svoboda
L2RBI cv. – 12:00-13:00, skupina OR11-12, místnost H1/2.12 (IT), náhrada za 10.4. – Ing. Svoboda
L8BEB př. – 10:00-12:00, skupina BS11-12, exkurze – dr. Adam

18.4.2019
L2CAI cv. – 10:00-12:00, skupina OO11, odpadá, náhrada 9.4.
L4RAI př. – 13:00-15:00, skupiny OR21-22, odpadá, náhrada 5.4.
L8BOO sem. – 15:45-17:25, skupina BS12, místnost H1/G, náhrada za 28.2. – dr. Musil
L2EAI př.+cv. – 8:00-10:00, 10:00-12:00, skupina ER11, místnost H1/KM2, odpadá – náhrada samostatnou prací
L2CAI cv. – 13:00-15:00, skupina OO12, místnost H1/KM2, odpadá – náhrada samostatnou prací

17.4.2019
L2EZC sem. – 12:00-13:00, skupina ER11, odpadá, náhrada exkurzí 18.3.
L4EKS sem. – 16:00-17:00, skupina ER21, místnost H1/F, náhrada za 10.4. – Ing. Dokulil
L2RBI př. +cv. – 10:00-12:00, 13:00-14:00, skupina OR11-12, odpadá – náhrada samostatnou prací
L4RAI cv. – 14:00-15:00, skupina OR22, místnost H1/KM2, odpadá – náhrada samostatnou prací
L4RAI cv. – 15:00-16:00, skupina OR21, místnost H1/KM2, odpadá – náhrada samostatnou prací
L2CAI cv. – 16:00-18:00, skupina OO13, místnost H1/KM2, odpadá – náhrada samostatnou prací
L4CES+L4EKS př. – 13:00-15:00 – skupina OO21-22+ER21, místnost H2/S2, změna vyučujícího – Ing. Dokulil za dr. Hoke

15.4.2019
L2CAI př. – 9:00-11:00, skupina OO11-13, odpadá, náhrada 1.4.
L2RM2 př. – 14:50-15:40, skupina OR11-12, OR21-22, místnost H2/P2, náhrada za 6.5. – dr. Martinek
L4EGI př.+sem. – 17:00-20:00, skupina ER21, místnost H1/LabGIS, náhrada za 6.5. – dr. Trojan

11.4.2019
L2CAI cv. – 10:00-12:00, skupina OO11, odpadá, náhrada 19.3.
L4RAI př. – 13:00-15:00, skupiny OR21-22, odpadá, náhrada 26.4.
L2CAI cv. – 13:00-15:00, skupina OO12, místnost H1/KM2, změna vyučujícího – Ing. Ficek za Ing. Svobodu
L2EAI př.+cv. – 8:00-10:00, 10:00-12:00, skupina ER11, místnost H1/KM2, změna vyučujícího – Ing. Ficek za Ing. Svobodu

10.4.2019
L6RMS cv. – 8:00-10:00, skupina OR31, odpadá, náhrada 9.4.
L4EKS sem. – 15:00-16:00, skupina ER21, odpadá, náhrada 17.4.
L2RBI př. +cv. – 10:00-12:00, 13:00-14:00, skupina OR11-12, odpadá, náhrada 24.4.
L4RAI cv. – 14:00-15:00, skupina OR22, místnost H1/KM2, změna vyučujícího – Ing. Ficek za Ing. Svobodu
L4RAI cv. – 15:00-16:00, skupina OR21, místnost H1/KM2, změna vyučujícího – Ing. Ficek za Ing. Svobodu
L2CAI cv. – 16:00-18:00, skupina OO13, místnost H1/KM2, změna vyučujícího – Ing. Ficek za Ing. Svobodu

9.4.2019
L2CAI cv. – 12:00-14:00, skupina OO11, místnost H1/KM1, náhrada za 18.4. – dr. Rak
L6RMS cv. – 16:00-18:00, skupina OR31, místnost H1/F, náhrada za 10.4. – dr. Viskup

8.4.2019
L8BKY př. – 14:00-16:00, skupina BS11-12, místnost H1/4.03, náhrada za 14.3. – prof. Dvořák

5.4.2019
L4RAI př. – 8:00-10:00, skupina OR21-22, místnost H1/4.06, náhrada za 18.4. – dr. Rak

4.4.2019
L4RKP sem. – 16:00-18:00, skupina OR22, místnost H1/F, náhrada za 22.2. – Ing. Pekaj
L6RZP př.+sem. – 15:00-17:00, skupina OR31, místnost H1/E, náhrada za 21.3. –Ing. Lacka
L2CAI cv. – 13:00-15:00, skupina OO12, místnost H1/KM2, změna vyučujícího – Ing. Ficek za Ing. Svobodu
L2EAI př.+cv. – 8:00-10:00, 10:00-12:00, skupina ER11, místnost H1/KM2, změna vyučujícího – Ing. Ficek/dr. Rak za Ing. Svobodu
L4EMM př.+cv. – 15:00-17:00, 17:00-18:00, skupina ER21, místnost H1/KM1, změna vyučujícího – Ing. Ficek/dr. Rak za Ing. Svobodu

3.4.2019
L6RLM př.+sem. – 13:00-15:00, 15:00-16:00, skupina OR31, odpadá, náhrada 26.3.
L0BPC př. – 8:00-9:00, skupiny BSO1-2, BSVL, BSRI, odpadá, náhrada 28.3.
L0BPC sem. – 10:00-12:00, skupina BSO1, odpadá, náhrada 27.3.
L2RBI př. – 10:00-12:00,skupina OR11-12, místnost H1/B, změna vyučujícího – Ing. Tomášek za Ing. Svobodu
L2RBI cv. – 13:00-14:00, skupina OR11, místnost H1/2.12, změna vyučujícího – Ing. Tomášek za Ing. Svobodu
L4RAI cv. – 14:00-15:00, skupina OR22, místnost H1/KM2, změna vyučujícího – Ing. Ficek za Ing. Svobodu
L4RAI cv. – 15:00-16:00, skupina OR21, místnost H1/KM2, změna vyučujícího – Ing. Ficek za Ing. Svobodu
L2CAI cv. – 16:00-18:00, skupina OO13, místnost H1/KM2, změna vyučujícího – Ing. Ficek za Ing. Svobodu

1.4.2019
L8BOO sem. – 14:00-16:00, skupina BS12, místnost H1/G, náhrada za 28.2. – dr. Musil – přesunuto na 18.4.
L4EGI př.+sem. – 8:00-11:00, skupina ER21, odpadá, náhrada exkurzí 18.3.
L2CAI př. – 7:00-9:00, skupina OO11-13, místnost H1/4.03, náhrada za 15.4. – dr. Rak

28.3.2019
L6RZP př.+sem. – 15:00-17:00, skupina OR31, místnost H1/E, náhrada za 14.3. – Ing. Lacka
L2RMA sem. – 9:00-10:00, skupina OR12, místnost H1/A, změna vyučujícího – dr. Hoke za Ing. Dokulila
L2RMA sem. – 13:00-14:00, skupina OR12, místnost H2/S2, změna vyučujícího –dr. Hoke za Ing. Dokulila
L4CES sem. – 11:00-13:00, skupina OO22, místnost H1/E, změna vyučujícího –dr. Hoke za Ing. Dokulila
L4CES sem. – 14:00-16:00, skupina OO21, místnost H1/F, změna vyučujícího – dr. Hoke za Ing. Dokulila
L0BPC př. – 17:00-18:00, skupina BSO1-2, BSVL, BSRI, místnost H1/4.03, náhrada za 3.4. – dr. Taraba
L2CAI cv. – 13:00-15:00, skupina OO12, místnost H1/KM2, změna vyučujícího – Ing. Ficek za Ing. Svobodu
L2EAI př.+cv. – 8:00-10:00, 10:00-12:00, skupina ER11, místnost H1/KM2, změna vyučujícího – Ing. Ficek/dr. Rak za Ing. Svobodu
L4EMM př.+cv. – 15:00-17:00, 17:00-18:00, skupina ER21, místnost H1/KM1, změna vyučujícího – Ing. Ficek/dr. Rak za Ing. Svobodu

27.3.2019
L2ROO sem. – 8:00-10:00, skupina OR12, místnost H1/G, náhrada za 28.2. – dr. Musil
L6RES sem. – 10:00-11:00, skupina OR31, místnost H1/D, změna vyučujícího – dr. Hoke za Ing. Dokulila
L4EKS sem. – 15:00-16:00, skupina ER21, místnost H1/F, změna vyučujícího – dr. Hoke za Ing. Dokulila
L0BPC sem. – 16:00-18:00, skupina BSO1, místnost H1/G, náhrada za 3.4. – dr. Taraba
L2RBI př. – 10:00-12:00,skupina OR11-12, místnost H1/B, změna vyučujícího – Ing. Tomášek za Ing. Svobodu
L2RBI cv. – 13:00-14:00, skupina OR11, místnost H1/2.12, změna vyučujícího – Ing. Tomášek za Ing. Svobodu
L4RAI cv. – 14:00-15:00, skupina OR22, místnost H1/KM2, změna vyučujícího – Ing. Ficek za Ing. Svobodu
L4RAI cv. – 15:00-16:00, skupina OR21, místnost H1/KM2, změna vyučujícího – Ing. Ficek za Ing. Svobodu
L2CAI cv. – 16:00-18:00, skupina OO13, místnost H1/KM2, změna vyučujícího – Ing. Ficek za Ing. Svobodu

26.3.2019
L2CPS sem. – 12:00-13:00, skupiny OO11+OO13, místnost H1/4.01, náhrada za 14.2. – dr. Kavková
L2CPS sem. – 14:00-15:00, skupiny OO12, místnost H1/4.01, náhrada za 14.2. – dr. Kavková
L8BOO sem. – 12:10 – 14:00, skupina BS11, místnost H1/I, náhrada za 18.3. (původně 28.2.) – dr. Musil
L6RLM př.+sem. – 8:00-10:00, 10:00-11:00, skupina OR31, místnost H1/J, náhrada za 3.4. – dr. Taraba

25.3.2019
L2CPS př. – 16:00-18:00, skupina OO11-13, místnost H2/S1, náhrada za 14.2. – dr. Kavková

22.3.2019
LBRKB, LBRKM – 16:00-20:00, skupina OR2S, místnost H2/S2, výměna místo LBRKM za LBRKB, výměna za 22.2. – prof. Dvořák za dr. Tomaštíka
L4RKB př. – 8:00-10:00, skupina OR21-22, místnost H1/4.03, náhrada za 15.3. – prof. Dvořák

21.3.2019
L6RZP př.+sem. – 13:00-15:00, skupina OR31, odpadá, náhrada 4.4.
L2CPS př. – 8:00-10:00, skupina OO11-13, změna místnosti – H1/4.06 (místo H2/P1)
L2RPE př. – 10:00-12:00, skupina OR11-12, změna místnosti – H1/4.03 (místo H2/P2)
L2EAI př. – 8:00-10:00, skupina ER11, místnost H1/KM2, změna vyučujícího – dr. Rak místo Ing. Svobody
L2EAI cv. – 10:00-12:00, skupina ER11, místnost H1/KM2, změna vyučujícího – dr. Rak místo Ing. Svobody
L2CAI cv. – 13:00-15:00, skupina OO12, místnost H1/KM2, změna vyučujícího – dr. Rak místo Ing. Svobody

20.3.2019
L2EZC sem. – 12:00-13:00, skupina ER11, odpadá, náhrada exkurzí 18.3.
L2EKD sem. – 12:00-13:00, skupina ER11, místnost H1/J, náhrada za 13.2. – dr. Kavková
L0BPC sem. – 16:00-18:00, skupina BSO1, místnost H1/G, náhrada za 20.3. – dr. Taraba

19.3.2019
L2EKD př. – 16:00-17:00, skupina ER11, místnost H1/J, náhrada za 13.2. – dr. Kavková
L2CAI cv. – 12:00-14:00, skupina OO11, místnost H1/KM1, náhrada za 11.4. – dr. Rak

18.3.2019
L8BOO sem. – 14:00-16:00, skupina BS11, místnost H1/G, náhrada za 28.2. – dr. Musil – přesunuto na 26.3.
L2EZC sem. – 12:00-16:00, skupina ER11, exkurze, náhrada za 20.3.+17.4. – dr. Lehejček
L4EGI př.+sem. – 12:00-19:00, skupina ER21, exkurze, náhrada za 1.4. – dr. Trojan
L4EET př.+sem. – 12:00-19:00, skupina ER21, exkurze – dr. Lehejček za dr. Filipa

15.3.2019
L4RKB cv. – 8:00-10:00, skupina OR22, místnost H1/2.15, náhrada za 15.2. – Ing. Valášek
L4RKB př. – 10:00-12:00, skupina OR21-22, odpadá, náhrada 22.3.

14.3.2019
L6RZP př.+sem. – 13:00-15:00, skupina OR31, odpadá, náhrada 28.3.
L8BKY př. – 14:00-16:00, skupina BS11-12, odpadá, náhrada 8.4.

13.3.2019
L2ROO sem. – 8:00-10:00, skupina OR11, místnost H1/G, náhrada za 28.2. – dr. Musil
L8BKY cv. – 17:00-18:00, skupina BS12-B, místnost H1/2.15, náhrada za 14.2. –Ing. Valášek
L0BPC př. – 16:00-17:00, skupiny BSO1-O2, BSVL, BSRI, místnost H1/4.03, náhrada za 13.3. (8:00-9:00) – dr. Taraba
L0BPC sem. – 10:00-12:00, skupina BSO1 odpadá, náhrada 20.3.

12.3.2019
L6ECS př.+sem. – 14:00-16:00, skupina ER31, místnost H1/J, náhrada za 14.2. – dr. Kavková
L4RKM sem. – 12:00-14:00, skupina OR21, místnost H1/D, změna vyučujícího – dr. Viskup za dr. Tomaštíka
L4RKM sem. – 14:00-16:00, skupina OR22, místnost H1/D, změna vyučujícího – Ing. Belantová za dr. Tomaštíka

8.3.2019
L4RKB cv. – 8:00-10:00, skupina OR21, místnost H1/2.15, náhrada za 15.2. – Ing. Valášek

7.3.2019

6.3.2019
L8BEB sem. 12:00-13:00, skupiny BS11-12, obě skupiny spojeny, změna místnosti H1/4.03, změna vyučujícího – dr. Adam za dr. Pummerovou
L8BKY cv. – 13:00-15:00, skupina BS11, místnost H1/E, náhrada za 14.2. – Ing. Valášek
L8BKY cv. – 17:00-18:00, skupina BS12-B, místnost H1/2.15, náhrada za 14.2. – Ing. Valášek
L0BPC sem. – 16:00-18:00, skupina BSO2, místnost H1/G, náhrada za 28.2. – dr. Taraba

5.3.2019
L6RMS př. – 16:00-18:00, skupina OR31, místnost H1/F, náhrada za 26.2. – dr. Viskup

4.3.2019
L2CM2 př. – 15:00-16:00, skupiny OO11-13, OO21-22, místnost H2/P1, náhrada za 25.2. – dr. Kozáková

1.3.2019
L4RKB př. – 8:00-10:00, skupiny OR21-22, místnost H1/4.03, náhrada za 22.2. – prof. Dvořák
L4RPM cv. – 12:00-14:00, skupina OR22, místnost H1/A, náhrada za 28.2. – dr. Taraba

28.2.2019
L4CKP sem. – 12:00-14:00, skupina OO21, místnost H2/S1, změna vyučujícího – doc. Mika za dr. Kyseláka
L4CKP sem. – 14:00-16:00, skupina OO22, místnost H2/S1, změna vyučujícího – dr. Strohmandl za dr. Kyseláka
L2ROO sem. – 8:00-10:00, skupina OR11, odpadá, náhrada 13.3.
L2ROO sem. – 14:00-16:00, skupina OR12, odpadá, náhrada 27.3.
L8BOO sem. – 10:00-12:00, skupina BS11, odpadá, náhrada 18.3.
L8BOO sem. – 12:00-14:00, skupina BS12, odpadá, náhrada 1.4.
L4RPM cv. – 15:00-17:00, skupina OR22, odpadá, náhrada 1.3.
L0BPC sem. – 13:00-15:00, skupina BSO2, odpadá, náhrada 6.3.

27.2.2019
L2CM2 sem. – 8:00-10:00, skupina OO12, místnost H2/S2, změna vyučujícího – dr. Martinek za dr. Kozákovou
L2CM2 sem. – 10:00-12:00, skupina OO11, místnost H2/S2, změna vyučujícího –dr. Martinek za dr. Kozákovou
L0BPC př. – 15:00-16:00, skupiny BSO1-O2, BSVL, BSRI, místnost H1/4.03, náhrada za 27.2. (8:00-9:00) – dr. Taraba
L0BPC sem. – 13:00-15:00, skupina BSO1, místnost H1/G, náhrada za 27.2. (10:00-12:00) –dr. Taraba

26.2.2019
L6EMD – 14:00-16:00, skupina ER31, místnost H1/J, náhrada za 14.2. – dr. Kavková
L6RMS př. – 14:00-16:00, skupina OR31, odpadá, náhrada 5.3.

25.2.2019
L2CM2 př. – 13:00-15:00, skupiny OO11-13, OO21-22, odpadá, náhrada 18.2. a 4.3.

22.2.2019
L4RKP sem. – 14:00-16:00, 16:00-18:00, skupiny OR21, OR22, odpadá, náhrada 14.2. (OR21) a 4.4.(OR22)
L4RKB př. – 10:00-12:00, skupiny OR21-22, odpadá, náhrada 1.3.
LBRKB, LBRKM – 16:00-20:00, skupina OR2S, místnost H2/S2, výměna místo LBRKB za LBRKM, výměna za 22.3. – dr. Tomaštík za prof. Dvořáka

19.2.2019
L4COM, L4COO př. – 15:00-17:00, skupiny OO21-22, místnost H2/S2, výměna L4COO za L4COM (18.2.) – dr. Kyselák za doc. Tomka
L4CKP př. – 11:00-13:00, skupiny OO21-22, změna místnosti – exkurze kino Hvězda – dr. Kyselák

18.2.2019
L2CM2 př. – 15:00-16:00, skupiny OO11-13, OO21-22, místnost H2/P1, náhrada za 25.2. – dr. Kozáková
L4RPM př. – 15:00-17:00, skupiny OR21-22, místnost H1/4.06, náhrada za 14.2. – dr. Taraba
L4COO, L4COM př. – 9:00-11:00, skupiny OO21-22, místnost H2/S1, výměna L4COM za L4COO (19.2.) – doc. Tomek za dr. Kyseláka

15.2.2019
L4RKB sem. – 12:00-14:00, 14:00-16:00, skupina OR21, OR22,odpadá, náhrada 8.3. (OR21) a 15.3. (OR22)

14.2.2019
L0BGE př. – 10:00-12:00, skupiny BSO1-O2, BSVL, BSRI, odpadá, náhrada 13.2.
L6EOO sem. – 10:00-11:00, skupina ER31, místnost H1/J, změna vyučujícího – dr. Kyselák za doc. Miku
L4RPM př. – 10:00-12:00, skupiny OR21-22, odpadá, náhrada 18.2.
L4RKP sem. – 15:00-17:00, skupina OR21, místnost H2/S2, náhrada za 22.2. – Ing. Pekaj
L8BKY cv. – 16:00-18:00, skupina BS11, odpadá, náhrada 6.3.
L6ECS př.+sem. – 12:00-14:00, skupina ER31, odpadá, náhrada 12.3.
L2EKD př. + sem. – 8:00-10:00, 10:00-11:00, 14:00-15:00, 16:00-17:00, skupiny OO11-13, odpadá, náhrada 25.3. (př.) a 26.3. (sem.)

13.2.2019
L2EZC sem. – 12:00-13:00, skupina ER11, odpadá, nahrazeno exkurzí 11.2.
L4EKS sem. – 16:00-17:00, skupina ER21, místnost H1/F, náhrada za 6.2. – Ing. Dokulil
L0BGE př. – 15:00-17:00, skupiny BSO1-O2, BSVL, BSRI, místnost H1/4.03, náhrada za 14.2.- doc. Lošek
L0BPC př. – 17:00-18:00, skupiny BSO1-O2, BSVL, BSRI, místnost H1/4.03, náhrada za 13.2. (8:00-9:00) – dr. Taraba
L0BPC sem. – 13:00-15:00, skupina BSO1, místnost H1/G, náhrada za 13.2. (10:00-12:00) – dr. Taraba
L8BKY cv. – 15:00-17:00, skupina BS12-B, odpadá, náhrada 6.3. a 13.3.
L6EMD – 13:00-15:00, skupina ER31, odpadá, náhrada 26.2.
L2EKD př.+sem. – 10:00-12:00, skupina ER11, odpadá, náhrada 19.3.+20.3.

11.2.2019
L2EZC sem. – 12:00-14:00, skupina ER11, exkurze, náhrada za 13.2. – dr. Lehejček

6.2.2019
L2CM2 sem. – 9:00-11:00, skupina OO13, místnost H2/S1, změna vyučujícího – dr. Martinek za dr. Fajkuse
L2CM2+L2RM2 sem. – 11:00-13:00, skupina OO21-22, OR21-22, místnost H2/S1, změna vyučujícího – dr. Martinek za dr. Fajkuse
L2MC2 sem. – 14:00-16:00, skupina OO11-13, OR11-12, místnost H2/S1, změna vyučujícího –dr. Martinek za dr. Fajkuse
L4EKS sem. – 15:00-16:00, skupina ER21, odpadá, náhrada 13.2.

Změny výuky ZS 2018/2019

Změny výuky se řídí Pokynem děkana PD/03/2018 o změnách v rozvrhované výuce.

20.12.2018
L9CEO sem. -11:00-12:00, skupina BSO1, místnost H1/KM2, náhrada za 12.12. – dr. Strohmandl
L1RZP př. + sem. – skupiny OR11, OR12, odpadá, náhrada 18.12. (př.) a 19.12. (sem.)
L1EAP sem. – 13:00-14:00, skupina ER11, místnost H1/K, náhrada za 13.12. – dr. Vargová
L3RNL sem. – 8:00-10:00, skupina OR21, místnost H1/E, náhrada za 12.12.? – dr. Hart

19.12.2018
L1RZP sem. – 15:00-16:00, skupiny OR11, OR12, místnost H1/A, náhrada za 20.12. – dr. Kavková
L7BMA sem. – skupiny BS11, BS12, BS13, odpadá, náhrada 17.12.

18.12.2018
L5CPO př. – 10:00-12:00, skupiny OO31-32, místnost H2/P1, změna vyučujícího – dr. Strohmandl za doc. Tomka
L9CEO př. – 13:00-15:00, skupiny BSO1-2, místnost H2/S1, změna vyučujícího – dr. Rak za doc. Tomka
L1RMU sem. – 11:00-12:00, skupina OR11, místnost H1/4.01, náhrada za 5.12. – dr. Šafařík
L1RZP př. – 14:00-16:00, skupiny OR11-12, místnost H2/P2, náhrada za 20.12. – dr. Kavková

17.12.2018                                                                                                                                                                                                                       L7BPM př. – 15:00-17:00, skupina BS11-13, místnost H2/P1, náhrada za 8.11. – doc. Tučková
L3COS př. – 15:00-17:00, skupina OO21-22, místnost H2/S1, náhrada za 12.12. – doc. Tomek
L9LDO sem. – 11:00-13:00, skupina BSVL, místnost H1/G, náhrada za 11.12.? – dr. Hart
L7BMA sem. – 9:00-10:00, skupiny BS11-13, místnost H1/A, náhrada za 19.12. – Ing. Víchová

15.12.2018                                                                                                                                                                                                                             LCCBZ – 13:00-18:00, skupina OO3S, místnost H1/E, náhrada za 20.10. – dr. Musil

14.12.2018                                                                                                                                                                                                                            LBRZT – 16:00-20:00, skupina OR2S, místnost H2/S2, výměna za 3.11.  s LBRMG – Ing. Princ místo dr. Tomaštíka

13.12.2018
L3COS sem. – skupina OO21, OO22, dopadá, náhrada 10.12.
L3ROB sem. – skupina OR21, odpadá, náhrada 11.12.
L1EAR sem. – skupina ER11, odpadá, náhrada 20.12.

12.12.2018
L3ROB př. – skupiny OR21-22, odpadá, náhrada 3.12.
L3COS př. – skupiny OO21-22, odpadá, náhrada 17.12.
L9LLO př. – skupina BSVL, odpadá, náhrada 28.11. a 5.12.
L3ROB sem. – skupina OR22, odpadá, náhrada 10.12.
L5CPO sem. – skupina OO32, odpadá, náhrada 11.12.
L9CEO sem. – skupina BSO1, odpadá, náhrada 20.12.

11.12.2018
L7BPM cv.- 13:00-15:00, skupina BS12, místnost H1/2.15, náhrada za 4.12. – Ing. Ondra
L7BPM cv.- 17:00-19:00, skupina BS13, místnost H1/2.15, náhrada za 4.12. – Ing. Ondra
L3EMG sem. – 9:00-10:00, skupina ER21, místnost H1/4.06, náhrada za 5.12. – Ing. Víchová
L1RMU př. – 12:00-14:00, skupiny OR11-12, místnost H1/4.01, náhrada za 5.12. – dr. Šafařík
L3ROB sem. – 12:00-13:00, skupina OR21, místnost H1/I, náhrada za 13.12. – dr. Strohmandl
L5CPO sem. – 16:00-18:00, skupina OO32, místnost H1/I, náhrada za 12.12. – dr. Strohmandl
L5CKM př. – 8:00-10:00, skupina OO31-32, místnost H2/P2, změna vyučujícího – Ing. Víchová za dr. Tomaštíka
L3RMG př. – 10:00-12:00, skupina OR21-22, místnost H2/P2, změna vyučujícího – Ing. Dokulil za dr. Tomaštíka
L5RKR př. – 12:00-14:00, skupina OR31, místnost H1/4.06, změna vyučujícího – Ing. Dokulil za dr. Tomaštíka

10.12.2018
L1RM1 př. – 8:00-9:00, skupiny OR11-12, OR21-22, místnost H2/P2, náhrada za 3.12. – dr. Martinek
L1RM1 sem. – 16:00-18:00, skupiny OR11, OR12, OR21-22, OO21-22, místnost H2/S2, náhrada za 3. a 4.12. – dr. Martinek
L5RLV sem. – 12:00-13:00, skupina OR31, místnost H1/2.15, náhrada za 5.12. – Ing. Víchová
L1RMU sem. – 11:00-12:00, skupina OR12, místnost H1/I, náhrada za 5.12. – dr. Šafařík
L1EMG př.+sem. – 15:00-17:00, skupina ER11, místnost H1/F, posun v čase ve stejný den – dr. Taraba
L3ROB sem. – 9:00-11:00, skupina OR22, místnost H1/KM2, náhrada za 12.12. – dr. Strohmandl
L3COS sem. – 8:00-9:00, skupina OO22, místnost H1/I, náhrada za 13.12. – dr. Strohmandl
L3COS sem. – 15:00-16:00, skupina OO21, místnost H1/KM2, náhrada za 13.12. – dr. Strohmandl

5.12.2018
L1RMI sem. – 15:00-16:00, skupina OR11, místnost H1/B, náhrada za 28.11. – dr. Taraba
L1RMI sem. – 16:00-17:00, skupina OR12, místnost H1/B, náhrada za 28.11. –dr. Taraba
L5RLV sem. – skupina OR31, odpadá, náhrada 10.12.
L3EMG sem. – skupina ER21, odpadá, náhrada 11.12.
L9LLO př. – 12:00-13:00, skupina BSVL, místnost H1/J, náhrada za 12.12. – doc. Tomek
L1RMU př. + sem. – skupiny OR11, OR12, odpadá, náhrada 11.12. (př.), 10.12. (sem. OR12), 18.12. (sem. OR11)
L3EEP př.+sem. – 11:00-13:00, skupina ER21, místnost H1/G, změna vyučujícího – Ing. Dokulil za dr. Konečného
L3RNL př. + sem. – 17:00-19:00, skupina OR21, místnost H1/F, posun v hodinách, změna vyučujícího (zbytek nahrazen po domluvě) – dr. Viskup za dr. Harta

4.12.2018
L1RMI př. – 14:00-16:00, skupina OR11-12, místnost H1/4.06, náhrada za 28.11. – dr. Taraba
L1RMI sem. – skupiny OR12, OR21-22, OO21-22, odpadá, náhrada 10.12.
L1MC1 cv. – 12:00-14:00, skupiny OO11-15, OR11-12, místnost H2/S2, změna vyučujícího – dr. Kozáková za dr. Martinka
L7BPM cv. – skupiny BS12, BS13, odpadá, náhrada 11.12.
L5RLH př. +sem. – 8:00-11:00, skupina OR31, místnost H1/4.01, změna vyučujícího – doc. Tomek (př.) a dr. Musil (sem.) za dr. Šafaříka
L7BAR př.+sem. -10:00-12:00, 13:00-16:00, skupiny BS11-13, změna vyučujícího – dr. Vargová místo prof. Božka
L9CNH sem. – 8:00-9:00, skupina BSO2, místnost H1/G, změna vyučujícího – Ing. Princ za doc. Miku
L5ELO př.+sem. – 10:00-12:00, skupina ER31, místnost H1/J, změna vyučujícího (+zkráceno) – dr. Viskup za dr. Harta
L9LDO př. – skupina BSVL, odpadá, nahrazeno po domluvě
L7BMA př. – skupinyBS11-13, odpadá bez náhrady
L3RMG př. – skupiny OR21-22, odpadá bez náhrady
L5RKR př. – skupina OR31, odpadá bez náhrady

3.12.2018
L1RM1 př. – skupiny OR11-12, OR21-22, odpadá, náhrada 26.11. a 10.12.
L1RM1 sem. – skupina OR11, odpadá, náhrada 10.12.
L3ROB př. – 15:00-17:00, skupiny OR21-22, místnost H2/S1, náhrada za 12.12. – doc. Tomek

1.12.2018
LBRNL – 12:30-16:30, skupina OR2S, místnost H1/F, změna vyučujícího – dr. Viskup (2h) a dr. Taraba (2h) za dr. Harta

30.11.2018                                                                                                                                                                                                                            L1ERS sem. – 8:00-15:00, skupina ER11, exkurze, náhrada za 28.11. – dr. Lehejček                                                                                L3EBI sem. – 8:00-15:00, skupina ER21, exkurze, náhrada za 28.11. – dr. Lehejček                                                                                L5ENO př. – 8:00-15:00, skupina ER31, exkurze, náhrada za 28.11. – dr. Lehejček

29.11.2018                                                                                                                                                                                                                            L1ERS sem. – 13:00-19:00, skupina ER11, exkurze, náhrada za 10.10. – dr. Lehejček                                                                              L3EBI sem. – 14:00-18:00, skupina ER21, exkurze, náhrada za 10.10. – dr. Lehejček                                                                              L5ENO př. – 14:00-18:00, skupina ER31, exkurze, náhrada za 10.10. – dr. Lehejček

28.11.2018                                                                                                                                                                                                                           L1ERS sem. – skupina ER11, odpadá, náhrada exkurzí 30.11.                                                                                                                           L3EBI sem. – skupina ER21, odpadá, náhrada exkurzí 30.11.                                                                                                                            L5ENO př. – skupina ER31, odpadá, náhrada exkurzí 30.11.
L1RMI př.+sem. – skupiny OR11-12, odpadá, náhrada 4.12. (př.) a 5.12. (sem.)
L9LLO př. – 12:00-13:00, skupina BSVL, místnost H1/J, náhrada za 12.12. – doc. Tomek
L1RMU sem. – 10:00-11:00, skupina OR12, místnost H1/I, posunutí z 13:00-14:00 téhož dne – dr. Šafařík
L1EMP př.+sem. – 13:00-15:00, skupina ER11, místnost H1/4.03, posunutí z 15:00-17:00 téhož dne – dr. Konečný

27.11.2018
L7BAR př.+sem. -10:00-12:00, 13:00-16:00, skupiny BS11-13, změna vyučujícího – dr. Vargová místo prof. Božka

26.11.2018                                                                                                                                                                                                                            L9CEO př. – 14:00-16:00, skupina BSO1, BSO2, místnost H1/I, náhrada za 6.11. – doc. Tomek
L1RM1 př. – 8:00-9:00, skupiny OR11-12, OR21-22, místnost H2/P2, náhrada za 3.12. – dr. Martinek
L3COS sem. – 8:00-9:00, skupina OO21, místnost H1/I, náhrada za 22.11. – dr. Strohmandl
L3ROB sem. – 15:00-16:00, skupina OR21, místnostH1/I, náhrada za 22.11. – dr. Strohmandl
L5RBP př.+sem. – 8:00-12:00, skupina OR31, exkurze – dr. Veselá
L9LMO př+sem – skupina BSVL, odpadá

24.11.2018                                                                                                                                                                                                                            LCRF1 – 16:30-19:30, skupina OR3S, místnost H2/P2, náhrada za 2.11. – dr. Elisek
LCRPO – 8:00-12:00, skupinaOR3S, místnost H2/P2, změna vyučujícího – dr. Valenta za dr. Kavkovou

23.11.2018
LARZP – 16:00-20:00, skupina OR1S, místnost H1/4.03, změna vyučujícího – dr. Valenta za dr. Kavkovou

22.11.2018                                                                                                                                                                                                                             L3COO sem. – 10:00-12:00, skupina OO21, místnost H2/S2, změna vyučujícího – dr. Rak za dr. Kyseláka                                 L3COO sem. – 13:00-15:00, skupina OO22, místnost H1/F, změna vyučujícího – dr. Musil za dr. Kyseláka
L1EAR sem. – 13:00-14:00, skupina ER11, místnost H1/K, náhrada za 15.11. – dr. Vargová
L3COS sem. – skupiny OO21, OO22, odpadá, náhrada 19.11. (OO22) a 26.11. (OO21)
L3ROB sem. – skupina OR21, odpadá, náhrada 26.11.

21.11.2018                                                                                                                                                                                                                            L1ERS sem. – skupina ER11, odpadá, náhrada exkurzí 12.10.                                                                                                                           L3EBI sem. – skupina ER21, odpadá, náhrada exkurzí 12.10.                                                                                                                        L5ENO př. – skupina ER31, odpadá, náhrada exkurzí 12.10.                                                                                                                            L9LLO př. – 12:00-13:00, skupina BSVL, místnost H1/J, náhrada za 7.11. – doc. Tomek

20.11.2018                                                                                                                                                                                                                             L1MC1 cv. – 12:00-14:00, skupiny OO11-15, OR11-12, místnost H2/S2, změna vyučujícího – dr. Kozáková za dr. Martinka   L1RM1 sem. – skupina OR12, odpadá, náhrada 12.11.
L1RM1 sem. – skupiny OR21-22, OO21-22, odpadá, náhrada 12.11.

19.11.2018                                                                                                                                                                                                                              L1RM1 př. – skupiny OR11-12, OR21-22, odpadá, náhrada 5.11. a 12.11.                                                                                                        L1RM1 sem. – skupina OR11, odpadá, náhrada 12.11.                                                                                                                                           L7BAI př. – 10:00-12:00, skupina BS11-13, místnost H1/4.03, změna vyučujícího – Ing. Svoboda za dr. Raka
L3COS sem. – 15:00-16:00, skupina OR21, místnost H1/I, náhrda za 22.11. – dr. Strohmandl

16.11.2018                                                                                                                                                                                                                             L9RIS př.+sem. – 10:00-13:00, skupina BSRI, místnost H1/4.02, náhrada za 7.11. – dr. Tomaštík

15.11.2018                                                                                                                                                                                                                                 L7BPM př. – 10:00-12:00, skupiny BS11-13, místnost H2/P1, náhrada za 4.10. + změna vyučujícího – doc. Tuček za doc. Tučkovou                                                                                                                                                                                                                           L9RMA př.+sem. – 15:00-17:00, skupinaBSRI, místnost H1/J, náhrada za 14.11. – dr. Viskup
L1EAR sem. – skupina ER11, odpad, náhrada 22.11.

14.11.2018                                                                                                                                                                                                                            L9LLO př. – 12:00-13:00, skupina BSVL, místnost H1/J, náhrada za 7.11. – doc. Tomek                                                                        L7BPM sem. – 10:00-12:00, skupina BS11, místnost H1/2.15, náhrada za 13.11. – Ing. Ondra                                                             L5RLV př. – skupina OR31, odpadá, náhrada 12.11.                                                                                                                                              L9RMA př.+sem. – skupina BSRI, odpadá, náhrada 15.11.

13.11.2018                                                                                                                                                                                                                             L9CDD př. – skupiny BSO1, BSO2, odpadá, nahrazeno 12.11.                                                                                                                         L7BPM sem. – skupina BS11, odpadá, náhrada 14.11.
L9CPB sem. – 10:00-11:00, skupiny BSO1, BSO2, místnost H1/KM1, náhrada za 8.11. – dr. Lukášková

12.11.2018                                                                                                                                                                                                                               L1RM1 př. – 8:00-9:00, skupiny OR11-12, OR21-22, místnost H2/P2, náhrada za 19.11. – dr. Martinek                                             L1RM1 sem. – 16:00-18:00, skupiny OR11, OR12, OR21-22, OO21-22, místnost H2/S2, náhrada za 19.11. – dr. Martinek          L9CDD př. – 14:00-15:00, skupiny BSO1, BSO2, místnost H1/I, náhrada za 6.11. a 13.11. – prof. Vičar                                           L7BPM př. – 15:00-17:00, skupiny BS11-13, místnost H2/P1, změna vyučujícího – Ing. Ondra za doc. Tučkovou                   L5RLV př. – 13:00-15:00, skupina OR31, místnost H1/4.02, náhrada za 14.11. – dr. Viskup                                                                     L7BAI př. – 10:00-12:00, skupiny BS11-13, místnost H1/4.03, změna vyučujícího – Ing. Svoboda za dr. Raka

8.11.2018                                                                                                                                                                                                                              L5CBZ sem. – 11:00-12:00, skupiny OO31-32, místnost H1/F, náhrada za 25.10. – dr. Musil                                                                L9COO sem. – 12:00-13:00, skupina BSO1, místnost H1/F, náhrada za 6.11. – dr. Musil                                                                 L7BPM př. – skupiny BS11-13, odpadá, náhrada 17.12.
L9CPB sem. – skupiny BSO1, BSO2, odpadá, náhrada 13.11.

7.11.2018                                                                                                                                                                                                                               L5ENO př. – skupina ER31, odpadá, nahrazeno exkurzí 1.11.                                                                                                                          L9LLO př. – skupina BSVL, odpadá, náhrada 14.11. a 21.11.                                                                                                                          L9RIS př.+sem. – skupina BSRI, odpadá, náhrada 16.11.

6.11.2018                                                                                                                                                                                                                              L9CDD př.- skupiny BSO1, BSO2, odpadá, náhrada 12.11.
L9CEO př. – skupina BSO1, BSO2, odpadá, nahrazeno 26.11.
L9COO sem. – skupina BSO1 odpadá, nahrazeno 8.11.
L9COO sem. – 9:00-10:00, skupina BSO2, místnost H1/F, změna vyučujícího – doc. Mika za dr. Musila

5.11.2018                                                                                                                                                                                                                                 L1RM1 př. – 8:00-9:00, skupiny OR11-12, OR21-22, místnost H2/P2, náhrada za 19.11. – dr. Martinek

3.11.2018                                                                                                                                                                                                                              LBRMG – 12:30-16:30, skupina OR2S, místnost H2/S2, výměna za 14.12. místo předmětu LBRZT – dr. Tomaštík místo Ing. Prince

2.11.2018
LCRF1 – skupina OR3S, odpadá, náhrada 24.11.
LCRLH -12:00-16:00,  skupina OR3S, místnost H2/P2, změna vyučujícího – Ing. Princ za dr. Šafaříka
LARMU – 16:00-20:00, skupinaOR1S, místnost H1/4.03, změna vyučujícícho – dr. Rak za dr. Šafaříka

1.11.2018                                                                                                                                                                                                                               L5ENO př. – 16:00-18:00, skupina ER31, exkurze, náhrada za 7.11. – dr. Lehejček                                                                                  L5CBZ sem. – 11:00-12:00, skupiny OO31-32, místnost H1/F, náhrada za 18.10. – dr. Musil                                                                 L9LDS+L9RDS+L9CDS – 15:00-17:00, skupiny BSVL, BSRI, BSO1, BSO2, místnost H1/4.03, náhrada za 25.10., změna vyučujícího – doc. Tučková za doc. Miku

29.10.2018                                                                                                                                                                                                                           L5CBZ př. – 14:00-16:00, skupiny OO31-32, místnost H1/I, náhrada za 25.10. – dr. Musil

25.10.2018
L5CBZ př.+sem. – skupiny OO31-32, odpadá, nahrazeno 29.10. (př.) a 8.11. (sem.)                                                            L9LDS+L9RDS – skupiny BSVL, BSRI, odpadá, nahrazeno 1.11. s doc.Tučkovou                                                                                     L9CDS – skupina BSO2, odpadá, nahrazeno 1.11. s doc. Tučkovou                                                                                                               L1RZP př.+sem. – skupiny OR11-12, odpadá z důvodu nemoci                                                                                                                        L9REK sem. – 8:00-10:00, skupina BSRI, místnost H1/J, posun z odpoledních hodin téhož dne – dr. Hoke

24.10.2018                                                                                                                                                                                                                             L7BAM př. – 8:00-10:00, skupiny BS11-13, místnost H2/P2, změna vyučujícího – prof. Krayem místo prof. Prokopa
L7BAM sem. – 10:00-12:00, skupiny BS11+BS13, místnost H2/S2, změna vyučujícího – dr. Kozáková za prof. Prokopa     L7BAM sem. – 12:00-14:00, skupina BS12, místnost H2/S2, změna vyučujícího – dr. Fajkus za prof. Prokopa                          L3EKO př.+sem. – skupina ER21, odpadá z důvodu nemoci                                                                                                                            L5RPO př.+sem. – skupina OR31, odpadá z důvodu nemoci

23.10.2018                                                                                                                                                                                                                           L7BPM sem. – skupiny BS12 a BS13 – odpadá, náhrada 16.10. (BS12) a 19.10. (BS13)

20.10.2018                                                                                                                                                                                                                          LCCBZ – skupina OO3S, odpadá, náhrada 15.12.

19.10.2018                                                                                                                                                                                                                     L1CIN cv. – 8:00 – 10:00, skupina OO11, místnost H1/IT, náhrada za 26.9. – Ing. Svoboda
L1CIN cv. – 10:00 – 12:00, skupina OO12, místnost H1/IT, náhrada za 26.9. – Ing. Svoboda                                                           L1CIN cv. – 12:00 – 14:00, skupina OO13, místnost H1/IT, náhrada za 26.9. – Ing. Svoboda
L1CIN cv. – 14:00 – 16:00, skupina OO14, místnost H1/IT, náhrada za 27.9. – Ing. Svoboda                                                                L1CIN cv. – 16:00 – 18:00, skupina OO15, místnost H1/IT, náhrada za 27.9. –Ing. Svoboda                                                                 L7BPM sem.8:00-10:00, skupina BS13, místnost H1/2.15, náhrada za 23.10. –Ing. Ondra                                                          

18.10.2018                                                                                                                                                                                                                            L1EUE př. + sem. – 8:00-10:00, skupina ER11, místnost H1/K, náhrada za 1.10. – dr. Šafařík                                                               L5CBZ př. + sem. – skupiny OO31-32, odpadá, náhrada 15.10. (př.) a 1.11. (sem.)

17.10.2018                                                                                                                                                                                                                             L1RMI sem. – 15:00-16:00, skupina OR11, místnost H1/B, náhrada za 10.10. – dr. Taraba                                                                   L1RMI sem. 16:00-17:00, skupina OR12, místnost H1/B, náhrada za 10.10. – dr. Taraba

16.10.2018                                                                                                                                                                                                                              L7BPM sem. – 13:00-15:00, skupina BS12, místnost H1/2.15, náhrada za 23.10. – Ing. Ondra                                                            L1RMI př. – 14:00-16:00, skupina OR11-12, místnost H1/4.03, náhrada za 10.10. – dr. Taraba 

15.10.2018                                                                                                                                                                                                                          L3CKP př. + L3COZ př. + L3COO př. – 8:25-15:00, skupiny OO21-22, cvičení mimo budovu – dr. Kyselák, Ing. Svoboda   L5CBZ př. – 14:00-16:00, skupiny OO31-32, místnost H1/I, náhrada za 18.10. – dr. Musil

12.10.2018                                                                                                                                                                                                                              L1ERS sem. + L3EBI sem. + L5ENO př. – skupiny ER11, ER21, ER31 – exkurze, náhrada za výuku 21.11. – dr. Lehejček

11.10.2018
L7BAI sem. – 10:00-12:00, skupina BS12, místnost H1/KM1, náhrada za 27.9. – dr. Rak                                                                          L3EER př. + sem. – skupina ER21, odpadá

10.10.2018                                                                                                                                                                                                                         L1RMI př. + sem. – skupiny OR11, OR12 – odpadá, náhrada 16.10. (př.) a 17.10. (sem.)                                                                           L1ERS sem. – skupina ER11, odpadá, nahrazeno exkurzí 29.11.                                                                                                                      L3EBI sem. – skupina ER21, odpadá, nahrazeno exkurzí 29.11.                                                                                                                       L5ENO př. – skupina ER31, odpadá, nahrazeno exkurzí 29.11.

9.10.2018
L5CBZ sem. – 12:00-13:00, skupiny OO31-32, místnost H1/I, náhrada za 20.9. – dr. Musil
L5EVM př.- 8:00-10:00, skupina ER31, změna místnosti – terén – dr. Trojan                                                                                             L9COO sem. – skupina BSO2, odpadá z důvodu nemoci                                                                                                                                  L9CDS – 11:00-13:00, skupina BSO1, místnost H1/KM2, změna vyučujícího – dr. Strohmandl místo doc. Miky

8.10.2018                                                                                                                                                                                                                     L5CBZ př. – 14:00-16:00, skupiny OO31-32, místnost H1/I, náhrada za 27.9. – dr. Musil
L9CDD př. – 14:00-15:00, skupiny BSO1, BSO2, místnost H1/F, náhrada za 2.10. – prof. Vičar
L5CPO sem. – 10:00-12:00, skupina OO32, místnost H1/I, náhrada za 3.10. – dr. Strohmandl                                                 L5CPO sem. – 12:00-14:00, skupina OO31, místnost H1/I, náhrada za 2.10. – dr. Strohmandl
L5EBS – 10:00-11:00, skupina ER31, místnost LabGIS, změna vyučujícího – dr. Lehejček místo dr. Trojana                             L1CUP př. + sem. – 9:00-11:00, 13:00-14:00, skupiny OO11-15, odpadá bez náhrady – JUDr. Maňásek                                           L9CNH př. + sem. – 8:00-11:00, skupiny BSO1, BSO2, odpadá z důvodu nemoci
L9COO př. – 12:00-14:00, skupiny BSO1, BSO2, místnost H1/4.01, změna vyučujícího – dr. Musil místo doc. Miky

4.10.2018
L5CBZ sem. – 14:00-15:00,  skupiny OO31-32, místnost H1/K, náhrada za 27.9. – dr. Musil
L7BAI sem. – 12:00-14:00, skupina BS13, místnost H1/KM1, náhrada za 26.9. –dr. Rak                                                                    L7BPM př. – skupiny BS11-1, odpadá, náhrada 15.11.

3.10.2018
L1RMI sem. – 15:00-16:00, skupina OR11, místnost H1/B, náhrada za 26.9. – dr. Taraba
L1RMI sem. – 16:00-17:00, skupina OR12, místnost H1/B, náhrada za 26.9. – dr. Taraba
L7BAI sem. – 10:00-12:00, skupina BS11, místnost H1/KM1, náhrada za 26.9. – dr. Rak                                                                   L5CPO sem.- skupina OO32 – odpadá, náhrada 8.10.                                                                                                                                    L9CEO sem. – 12:00-13:00, skupina BSO1, místnost H1/I, změna vyučujícího – doc.Tomek za dr. Strohmandla
L9LLO sem. – 15:00-16:00, skupina BSVL, místnost H1/I, změna vyučujícího – doc.Tomek za dr. Strohmandla
L3ROB sem. – 16:00-18:00, skupina OR22, místnost H1/I, změna vyučujícího – doc.Tomek za dr. Strohmandla 

2.10.2018                                                                                                                                                                                                                     L1RMIpř. – 14:00-16:00, skupina OR11-12, místnost H1/4.06, náhrada za 26.9. – dr. Taraba
L9CDD př. – skupiny BSO1, BSO2 – odpadá, náhrada 8.10.
L5CPO sem.- skupina OO31 – odpadá, náhrada 8.10.
L9CEO sem. – 15:00-16:00, skupina BSO2, místnost H1/I, změna vyučujícího – doc.Tomek za dr. Strohmandla 

1.10.2018                                                                                                                                                                                                                                  L1RM1 sem. – 16:00-18:00, skupina OR12 + skupiny OR21-22, OO21-22 (spojeno), místnost H2/S2, náhrada za 18.9. – dr. Martinek
L5CBZ př. – 14:00-16:00, skupiny OO31-32, místnost H1/I, náhrada za 20.9. – dr. Musil
L1EMG př. + sem. – 15:00-17:00, skupina ER11, místnost H1/K, náhrada za 24.9. –dr. Taraba
L3EEM sem.  skupina ER21 – 13:00-17:30, terénní praxe, náhrada za semináře 15.10., 22.10. a 29.10. –prof. Chlachula       L5EQE sem.  skupina ER31 – 13:00-17:30, terénní praxe, náhrada za semináře 15.10., 22.10. a 29.10. –prof. Chlachula

27.9.2018
L5CBZ př. – skupiny OO31-32 odpadá, náhrada 8.10.                                                                                                                                L5CBZ sem. – skupiny OO31-32 odpadá, náhrada 4.10.                                                                                                                             L7BAI sem. – skupina BS12- odpadá, náhrada 11.10.                                                                                                                                   L1CIN cv. – skupiny OO14, OO15 – odpadá, náhrada 19.10.

26.9.2018
L1RMI př. + sem. – skupiny OR11-12 odpadá, náhrada 2.10. př., 3.10. sem.                                                                                         L7BAI sem. – skupiny BS11 a BS13 – odpadá, náhrada 3.10. a 4.10.                                                                                                        L1CIN cv. – skupiny OO11, OO12, OO13 – odpadá, náhrada 19.10.

25.9.2018
L5RLH př. – 8:00-10:00, skupina OR31, místnost H1/4.01, změna vyučujícího – doc. Tomek místo dr. Šafaříka                  L5RLH sem. – 10:00-12:00, skupina OR31, místnost H1/4.01, změna vyučujícího – dr. Musil místo dr. Šafaříka

24.9.2018
L1RM1 sem. -16:00-18:00, skupina OR11, místnostH2/S2, náhrada za 17.9. – dr. Martinek
L5CPO sem. – 10:00-12:00, skupina OO32, místnost H1/I, náhrada za 19.9. – dr. Strohmandl                                                 L5CPO sem. – 12:00-14:00, skupina OO31, místnost H1/I, náhrada za 18.9. – dr. Strohmandl
L5EVM – 16:00-18:00, skupina ER31, místnost H1/LabGIS, náhrada za 18.9. – dr. Trojan
L1EMG př. + sem. – skupina ER11 odpadá, náhrada 1.10.                                                                                                                          L3EEM sem.  skupina ER21 – 13:00-17:30, terénní praxe, náhrada za semináře 24.9., 1.10. a 8.10. – prof. Chlachula       L5EQE sem.  skupina ER31 – 13:00-17:30, terénní praxe, náhrada za semináře 24.9., 1.10. a 8.10. –prof. Chlachula

20.9.2018
L3COS sem. – 10:00-11:00, skupina OO22, místnost H1/I, změna vyučujícího – doc.Tomek za dr. Strohmandla
L3COS sem. – 12:00-13:00, skupina OO22, místnost H1/B, změna vyučujícího – doc.Tomek za dr. Strohmandla
L3ROB sem. – 13:00-15:00, skupina OR21, místnost H1/I, změna vyučujícího – doc.Tomek za dr. Strohmandla
L5CBZ př. – skupiny OO31-32 odpadá, náhrada 1.10.
L5CBZ sem. – skupiny OO31-32 odpadá, náhrada 9.10.

19.9.2018                                                                                                                                                                                                                     L9CEO sem. – 12:00-13:00, skupina BSO1, místnost H1/I, změna vyučujícího – doc.Tomek za dr. Strohmandla
L9LLO sem. – 15:00-16:00, skupina BSVL, místnost H1/I, změna vyučujícího – doc.Tomek za dr. Strohmandla
L3ROB sem. – 16:00-18:00, skupina OR22, místnost H1/I, změna vyučujícího – doc.Tomek za dr. Strohmandla              L5CPO sem. – skupina OO32 odpadá – náhrada 24.9.

18.9.2018
L1RM1 sem. – skupiny OR21-22, OO21-22 odpadá – náhrada 1.10.                                                                                                         L1MC1 cv. – skupiny OR11-12, OO11-15, místnost H2/S2, změna vyučujícího – dr. Kozáková místo dr. Martinka                                                                                                                                                                                                                         L5CPO sem. – skupina OO31 odpadá – náhrada 24.9.
L9CEO sem. – 15:00-16:00, skupina BSO2, místnost H1/I, změna vyučujícího – doc.Tomek za dr. Strohmandla 
L5EVM – skupina ER31 odpadá, náhrada 24.9.

17.9.2018
L1RM1 sem. – skupina OR11 odpadá – náhrada 24.9.

Fakulty a součásti

Zavřít