FLKŘ Promoce

Promoce absolventů Fakulty logistiky a krizového řízení

Slavnostní promoce absolventů Fakulty logistiky a krizového řízení se uskuteční v pondělí 1. 7. 2019 za přítomnosti rektora UTB, funkcionářů fakulty a zástupců města Uherské Hradiště. Diplomy si v kině Hvězda v Uherském Hradišti převezme 135 bakalářů a 40 inženýrů.

„Pro každou školu je důležité vědět, že úspěšně vychovala svoje studenty, a že pro jejich profesní úspěch udělala maximum.“ uvedla děkanka Fakulty logistiky a krizového řízení doc. Zuzana Tučková.

Absolventi budou promovat v následujících skupinách:

9:00     navazující magisterský studijní obor Bezpečnost společnosti

11:00   bakalářský studijní obor Ochrana obyvatelstva – kombinované studium

bakalářský studijní obor Ovládání rizik – prezenční studium

13:30  bakalářský studijní obor Ochrana obyvatelstva – prezenční studium a

bakalářský studijní obor Řízení environmentálních rizik

15:30   bakalářský studijní obor Ovládání rizik – kombinované studium.

Nejúspěšnější absolventi obdrží speciální ceny – rektora, děkana a partnerů. Každoroční promoce jsou pro fakultu bezesporu největší a zároveň nejslavnostnější událostí akademického roku.

Časový rozpis konání promocí naleznete v Rozhodnutí děkana o konání promocí. Další informace se dozvíte také na této stránce.