#FLKŘUTB

Důležité informace k ubytování na kolejích

Aktualita o ubytování na kolejích

Vzhledem k aktuálnímu stavu žádáme ubytované studenty na kolejích, aby všechny své dotazy zasílali Ing. Liběně Hendrychové, MBA na e-mail:  Liba11@seznam.cz

Studenti, kteří se z kolejí neodhlásili a nadále je využívají, se řídí uzavřenou smlouvou o ubytování a kolejním řádem. Na jejich situaci (alespoň ohledně bydlení na kolejích) se nic nemění. Prosíme pouze o součinnost, kdyby si aktuální nouzový stav vyžádal nestandardní řešení a postupy.

Pro studenty, kteří koleje nevyužívají a nejsou zatím z jakéhokoliv důvodu z kolejí odhlášení, mohou využít možnost odhlášení prostřednictvím emailové komunikace. Pro odhlášení nebudou studentům účtovány storno poplatky a nemusí být dodržena ani měsíční výpovědní lhůta.

Děkanka FLKŘ studenty ubezpečuje, že se bude uplatňovat vstřícný přístup ve všech případech odůvodněných mimořádnou situací nouzového stavu, ve kterém se nacházíme. Prioritou v současné době je zajistit především bezpečnost a zdraví všech dotčených tímto stavem.